Trwa ładowanie...

Wiosenny happening na Placu Defilad

Każdy może się przyłączyć do zabawy!

Wiosenny happening na Placu Defilad
d1180hw
d1180hw

Już w czwartek 21 marca 2013 r. o godzinie 10:00 na Placu Defilad w Warszawie stanie „SOS Wioska Dziecięca”. Happening organizowany jest w ramach akcji Stowarzyszenia „Namalujmy dzieciom lepszą przyszłość”.

Ambasadorka Stowarzyszenia Natalia Kukulska wraz z podopiecznymi SOS Wioski Dziecięcej w Siedlcach pokoloruje 4 wioskowe domy jako symbol 4 SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce. Do zabawy będą mogli również przyłączyć się warszawiacy i kreatywnie spędzić Pierwszy Dzień Wiosny. Efekt pracy będzie można podziwiać przez kilka kolejnych dni, jako niestandardowy nośnik reklamowy projektu zachęcającego do przekazania 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia.**

Podczas trwania imprezy będzie można posłuchać gry na bębnach w wykonaniu podopiecznych Stowarzyszenia, zagrać w piłkę na boisku pneumatycznym lub minigolfa. Dla najmłodszych przygotowano oddzielną strefę, do której dzieci zostaną zaproszone by namalować obrazki.

Planowane przedsięwzięcie to doskonała alternatywa spędzenia „dnia wagarowicza” i zaangażowania się w pomoc najbardziej potrzebującym. Happening ma zachęcić do rozmowy o sytuacji porzuconych i osieroconych dzieci w Polsce oraz do przekazania 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

d1180hw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1180hw
Więcej tematów