Trwa ładowanie...

Wielki Świąteczny Targ w parku Traugutta

Na miejscu znajdziecie najlepszej jakości produkty z Polski i ze świata

Wielki Świąteczny Targ w parku Traugutta
d25wxsz
d25wxsz

Tuż przed świętami, w niedzielę 21 grudnia 2014 roku, Forteca w Parku Traugutta zaprasza na Wielki Świąteczny Targ. Jak zapowiadają organizatorzy, na miejscu znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie w święta.

Na świątecznym jarmarku spotkacie wszystkich rolników i producentów, którzy swoje produkty sprzedają w Fortecy w każdą targową środę - do tego pojawią się także nowe stoiska.

Na miejscu znajdziecie najlepszej jakości oleje tłoczone na zimno, miody, suszone grzyby, buraki, chrzan i kapustę kiszoną. Będą świeże, solone i wędzone ryby, surowe mięso i wędliny z ekocertyfikatem, jak również kapłony, perliczki i bażanty. Będzie świeży chleb na zakwasie, z pieca opalanego drewnem, rumieniły się jabłka z Ziemęcina. Jak zwykle do kupienia będą zagrodowe sery, soki z tłoczni i warzywa Pana Ziółko.

d25wxsz

W Sali Importerów kupicie również pachnące słońcem sycylijskie pomarańcze, grecka oliwa, węgierska paprykowa kiełbasa i włoskie sery dojrzewające. W Sali Ciasteczkowej dzieci pod okiem opiekunki będą piekły pierniczki. Trattoria Chianti przygotuje świąteczne wersje ravioli, a targowe bistro serwować będzie sezonowe dania na rozgrzewkę oraz grzane wino.

Dla kupujących Forteca przygotowała dwa parkingi, jeden tuż przy wejściu, drugi na ulicy Zakroczymskiej.

Gdzie: Forteca, ul. Zakroczymska 12 (w Parku Traugutta, róg Sanguszki i Zakroczymskiej)

Kiedy: 21 grudnia, godz. 10:00-18:00

d25wxsz
d25wxsz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25wxsz
Więcej tematów