Trwa ładowanie...

Wesoły Kierowca znajdzie pracę na Lotnisku Chopina?

Od początku roku musi bowiem szukać zatrudnienia.

Wesoły Kierowca znajdzie pracę na Lotnisku Chopina?
d3nszil
d3nszil

Wiele wskazuje na to, że Robert Chilmończyk nadal będzie mógł realizować się w swoim zawodzie i co więcej, pozostanie w Warszawie. Nieznacznie zmieni się jednak profil jego aktywności gdyż niewykluczone, że zostanie zatrudniony na Lotnisku Chopina.

Wesoły Kierowca miałby zająć się tam dowozem pasażerów z terminali do samolotów, więc pokonywałby znacznie krótszą trasę, niż w przypadku autobusów komunikacji miejskiej. Nie wiadomo na razie, czy potencjalny przyszły pracodawca przystanie na dowcipy i zabawne dialogi Roberta Chilmończyka. Jak dodaje sam zainteresowany, kilka firm zrezygnowało już z jego zatrudnienia właśnie ze względu na ten fakt. Internauci jednak mają nadzieję, że rekrutacja zakończy się pomyślnie dla Roberta Chilmończyka. I choć będzie on dowoził jedynie podróżnych korzystających z portu na Okęciu , to przejazd autobusem nadal wzbudzi uśmiech na twarzach pasażerów.

Przypomnijmy, że na początku roku Wesoły Kierowca poinformował o poszukiwaniach nowej pracy na swoim profilu społecznościowym. Wszystko w związku z wymuszoną redukcją etatów u dotychczasowego przewoźnika. O sprawie pisaliśmy tutaj .

d3nszil
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nszil
Więcej tematów