Trwa ładowanie...

Warszawski festiwal fitness i młodzi pływacy na Ursynowie

Wstęp na festiwalowe zajęcia jest bezpłatny.

Warszawski festiwal fitness i młodzi pływacy na Ursynowie
d9lxmgr
d9lxmgr

W sobotę, 7 listopada, w hali Areny Ursynów (ul. Pileckiego 122) odbywać się będzie 19. edycja Festiwalu Fitness UCSiR, natomiast na basenie przy ul. Hirszfelda 11 przedszkolaki wezmą udział w zawodach „Foki na start”.

  1. Festiwal Fitness UCSiR Wszystkich warszawiaków, którzy są zainteresowani zdrowym i aktywnym stylem życia lub chcieliby sprawdzić swoją kondycję, Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza w sobotę, 7 listopada, w godz. 16.00-20.30 na 19. Festiwal Fitness UCSiR.

Festiwal Fitness ma kilkuletnią tradycję i na stałe wpisał się w kalendarz warszawskich wydarzeń fitness. Celem przedsięwzięcia jest pokazanie, że umiarkowany, systematyczny ruch jest kluczem do zdrowia, świetnego wyglądu oraz dobrego samopoczucia.

Każda edycja imprezy przygotowywana jest w nowej konwencji, natomiast niezmiennie uczestnicy mogą ćwiczyć pod kierunkiem najlepszych polskich i zagranicznych trenerów fitness. Na program festiwalu składają się najbardziej popularne w klubach fitness formy zajęć. W tym roku ćwiczenia obejmować będą m.in. lekcję power body, trening funkcjonalny, a także zajęcia w rytmach hiphopu, dance i zumby.

Dodatkowo podczas festiwalu uczestnicy będą mogli porozmawiać ze specjalistami na temat diety i sposobów dbania o kondycję fizyczną, a zainteresowani będą mogli nabyć specjalistyczny sprzęt sportowy.

d9lxmgr

Wstęp na festiwalowe zajęcia jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja drogą elektroniczną , która prowadzona jest do piątku, 6 listopada do godz. 12.00. Możliwa będzie również rejestracja uczestnictwa osobiście bezpośredni przed rozpoczęciem festiwalu.

„Foki na start”
Do czwartku, 5 listopada, do godz. 12.00 UCSiR prowadzi zapisy do zawodów pływackich przedszkolaków „Foki na start”. W zawodach udział będzie mogło wziąć 60 dzieci. Chęć udziału można zgłaszać osobiście lub telefonicznie 22 334 62 22, a także mailowo: imprezy@ucisr.pl

Podczas zawodów przewidziane jest przeprowadzenie dwóch konkurencji:

- 25 m z przyborem (makaron lub deska) na grzbiecie oraz
- 25 m z przyborem (makaron lub deska) na brzuchu.

d9lxmgr

Start w obu konkurencjach odbywał się będzie po głębokiej stronie basenu – dozwolona jest asekuracja osoby dorosłej – wykluczone jest wykorzystywanie „rękawków”.

Zawody będą podzielone na grupy dziewcząt i chłopców. Zwycięzcami zostaną młodzi zawodnicy, którzy uzyskają najlepszy czas w obu konkurencjach łącznie. Wszystkie dzieci biorące udział w zawodach otrzymają pamiątkowe dyplomy i medale oraz słodkie upominki.

Start zawodów w sobotę, 7 listopada, o godz. 10.30.

d9lxmgr
d9lxmgr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9lxmgr
Więcej tematów