Trwa ładowanie...

Warszawa. Ostatni etap prac na obwodnicy. Utrudnienia w weekend

Rozpoczęły się ostatnie prace zmierzające do wprowadzenia docelowej organizacji ruchu na ul. Płaskowickiej. Kierowców czekają utrudnienia. Skrzyżowanie al. KEN i ul. Płaskowickiej będzie zamknięte dla samochodów od 8 do 12 lipca.

Warszawa. Ścieżka rowerowa na skrzyżowaniu ul. Płaskowickiej i Stryjeńskich Warszawa. Ścieżka rowerowa na skrzyżowaniu ul. Płaskowickiej i Stryjeńskich Źródło: Agencja Gazeta, fot: Jacek Marczewski
d31miid
d31miid

Inwestor Południowej Obwodnicy Warszawy zapowiada, że prace na ursynowskim odcinku już się kończą. Zaawansowanie prac przekroczyło 95 proc. Trwają ostatnie wykończenia tunelu. Uruchamiane są elementy systemów odpowiadających za bezpieczne użytkowanie. Montowane jest oznakowanie pionowe. Na trasie głównej wykonywane jest oznakowanie poziome, a na drogach dojazdowych kończy się układanie ostatniej warstwy konstrukcji nawierzchni. Trwają testy i odbiory - poinformował stołeczny ratusz w komunikacie. W związku z tym zmieni się czasowo organizacja ruchu na Ursynowie.

Warszawa. Zamknięte rondo Krahelskiej

W czwartek o godz. 22.00 rozpoczną się prace polegające na asfaltowaniu skrzyżowania ul. Płaskowickiej z al. KEN. Rondo K. Krahelskiej zostanie w całości zamknięte. Objazdy prowadzić będą do ul. Gandhi, a następnie ul. Pileckiego lub ul. Dereniową do ul. Płaskowickiej lub ul. Rosoła do ul. Belgradzkiej. W każdym momencie prac utrzymany zostanie ruch na trzech z czterech przejść dla pieszych w rejonie ronda - jednak mogą się one zmieniać wraz z postępem prac.

Prace związane z asfaltowaniem ronda będą trwały do wczesnych godzin porannych do poniedziałku, 12 lipca.

Wypadek w Stalowej Woli. Państwo pomoże osieroconym dzieciom. Wiceminister o szczegółach

Warszawa. Objazdy autobusów

Autobusy linii 136 pojadą al. KEN i ul. Ciszewskiego do pętli Ursynów Płd. Jadąc w kierunku Młynowa, ominą rejon prac al. KEN.  

d31miid

Autobusy linii 503 w czwartek, 8 lipca, od godz. 22.00 i w piątek, 9 lipca, zostaną skierowane na objazd ulicami: Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej do przystanku Stryjeńskich 04 (na ul. F. Płaskowieckiej, po zachodniej stronie skrzyżowania ulic: Dereniowej, F. Płaskowickiej i Stryjeńskich), a wyjeżdżały w trasy z przystanku Stryjeńskich 02 (na ul. Dereniowej, po płn. stronie skrzyżowania ulic: Dereniowej, F. Płaskowickiej i Stryjeńskich). W weekend, 10-11 lipca, linia 503 będzie kursowała ulicami Gandhi i Dereniową, zawróci na rondzie u zbiegu ulic Płaskowickiej, Dereniowej i Stryjeńskich, żeby dojechać do przystanku Stryjeńskich 02.

Autobusy linii nocnej N86 w obu kierunkach będą jeździły ulicami Dereniową – Stryjeńskich – Belgradzką.

Po zakończeniu prac na rondzie, od poniedziałku na ul. Płaskowickiej od ul. Polskie Drogi do ul. Lanciego, ruch będzie funkcjonować w docelowym układzie.

Warszawa. Kierowców czeka zmiana organizacji ruchu Urząd m.st. Warszawa
Warszawa. Kierowców czeka zmiana organizacji ruchu Źródło: Urząd m.st. Warszawa, fot: Urząd m.st. Warszawa
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d31miid
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31miid
Więcej tematów