Trwa ładowanie...

Warszawa. Jest konkurs! Nowy dyrektor Teatru Ateneum poszukiwany

Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski ogłosił właśnie konkurs na stanowisko dyrektora Teatru Ateneum im. Stefana Jaracza na Powiślu. Szczegóły w artykule.

Warszawa. Konkurs na dyrektora Teatru AteneumWarszawa. Konkurs na dyrektora Teatru AteneumŹródło: Wikimedia Commons
d29lk3t
d29lk3t

Władze miasta poinformowały we wtorek 20 października o konkursie na dyrektora Teatru Ateneum. Zgłoszenia można składać do 31 grudnia do godz. 16.00.

Warszawa. Wymagania dla kandydatów

Urząd Miasta opisał jakim wymaganiom kandydat będzie musiał sprostać, chodzi m.in. o posiadanie wykształcenia wyższego oraz minimum 4-letnie doświadczenie w tworzeniu projektów kulturalnych lub w pracy w instytucji kultury bądź organizacji pozarządowej, prowadzącej działalność w obszarze kultury. Ponadto wymagane jest także co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

"Kandydaci na stanowisko dyrektora oprócz złożenia wymaganych dokumentów, zobowiązani są do pisemnego opracowania autorskiej koncepcji programowej, organizacyjnej i/lub restrukturyzacyjnej Teatru ze zwróceniem szczególnej uwagi na bieżące warunki finansowe instytucji i potencjał rozwojowy. Koncepcja odwoływać się ma do statutu Teatru i powinna wpisywać się w strategiczne dokumenty Miasta Stołecznego Warszawy" – tłumaczy Karolina Gałecka ze stołecznego ratusza.

Garnizon Sztuki wystartował. Nowy teatr na mapie Warszawy

Konkurs zostanie rozstrzygnięty po 60 dniach od zakończenia terminu składania ofert.

d29lk3t

Teatr Ateneum został założony w roku 1930. Jest to wyjątkowe miejsce na mapie kulturalnej stolicy, które przyciąga warszawiaków swoim repertuarem już dziewięćdziesiąt lat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d29lk3t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29lk3t
Więcej tematów