Trwa ładowanie...

Warszawa. Jedna interwencja policji, dwa zdarzenia. Sprawcy skakali po radiowozie

Zgłoszenie o pobiciu dwóch osób sprowadziło policjantów na Wybrzeże Szczecińskie, w okolice Stadionu Narodowego. W trakcie ich pracy ktoś znęcał się nad radiowozem zaparkowanym poza zasięgiem ich wzroku.

Warszawa.  W czasie, gdy policjanci interweniowali w sprawie pobicia na plaży Poniatówka, ktoś uszkodził zaparkowany radiowóz Warszawa. W czasie, gdy policjanci interweniowali w sprawie pobicia na plaży Poniatówka, ktoś uszkodził zaparkowany radiowóz Źródło: Materiały WP, fot: Getty Images
d16tp80
d16tp80

Na miejsce dwóch wydarzeń patrol policji został wezwany w środę wieczorem. Poproszeni zostali o interwencję po pobiciu dwóch osób. Sprawcy tej napaści zbiegli, a mundurowi przybyli, by sporządzić notatkę i postarać się pomóc ofiarom.

Pobite osoby czekały na patrol wa Wybrzeżu Szczecińskim. Jak poinformował TVN Warszawa, policja wraz z poszkodowanymi w zdarzeniu osobami udała się na miejsce zdarzenia, na plażę Poniatówka, na rekonesans, który miał ustalić szczegóły zdarzenia. Jednocześnie wezwane zostało pogotowie, bo wzywające policję osoby potrzebowały pomocy lekarskiej. Karetka odwiozła ich potem do placówki medycznej. Policjanci sporządzili notatkę służbową.

Warszawa. Jedna interwencja policji, dwa zdarzenia. Sprawcy skakali po radiowozie

Funkcjonariusze nie spodziewali się jednak, że czas, w którym zajmowali się pobitymi, ktoś wykorzysta, by dokonać uszkodzenia społecznego mienia. Gdy wrócili do radiowozu, zauważyli, że doszło do dewastacji służbowego pojazdu. Ślady na karoserii sprawiały wrażenie, jakby ktoś wszedł na radiowóz i skakał po nim. Auto ma znaczne uszkodzenia, pęknięta jest szyba, karoseria ma liczne wgniecenia.

d16tp80

Teraz policja szuka sprawców obu zdarzeń. Nie na pewności, czy można wykluczyć, że odpowiedzialni za pobicie osób na plaży Poniatówka oraz wandale, którzy zniszczyli radiowóz, to te same osoby. Nikt nie został jeszcze zatrzymany, ani do jednej, ani do drugiej sprawy.

Pokazał, jak znaleźć w lesie smardze. To banalnie proste

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d16tp80
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16tp80
Więcej tematów