Trwa ładowanie...

Warszawa. Babie Lato na Sadybie. Mieszkańcy się integrują

Garażówka, pchli targ, wymiany odzieżowe i turniej gier planszowych - takie atrakcje przygotowali organizatorzy kolejnej edycji Babiego Lata na Sadybie. To spotkanie, które integruje wszystkie generacje mieszkańców, przygotowało lokalne Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Miasto Ogród Sadyba.

Warszawa. Babie Lato na Sadybie to już wieloletnia tradycja. Tak tłumnie mieszkańcy uczestniczyli w imprezie w 2017 roku (Facebook.com)Warszawa. Babie Lato na Sadybie to już wieloletnia tradycja. Tak tłumnie mieszkańcy uczestniczyli w imprezie w 2017 roku (Facebook.com)
d1310gm
d1310gm

Babie Lato powinno się wstrzelić w idealną pogodę. To podniesie walor tego integracyjnego spotkania, choć atrakcji, przygotowanych przez organizatorów będzie wiele. Niedzielne spotkanie mieszkańców Sadyby rozpocznie się od rana. Uczestnicy w każdym wieku znajdą tu wiele ciekawostek i emocji.

Wielu klientów i wystawców szykuje się na pchli targ. Na skwerze Starszych Panów zapełnione towarem stoiska rozstawią od 9.30 mieszkańcy w różnym wieku. Oferta z pewnością będzie bardzo urozmaicona - mieszkańcy wystawiają na ogół na sprzedaż przedmioty domowego użytku, których chcą się już pozbyć, odzież, biżuterię, antyki, książki i płyty, a najmłodsi "przedsiębiorcy" - zabawki i gry.

Można także będzie nabyć prawdziwe dzieła sztuki. W południe rozpocznie się aukcja trzech obrazów lokalnych artystek, Katarzyny Derkacz-Gajewskiej i Magdaleny Lenartowicz. Ceny wywoławcze sięgają kilku tysięcy złotych, ale pieniądze ze sprzedaży przeznaczone zostaną szczytne cele - na organizację kolejnych imprez kulturalnych na Sadybie i zasilenie budżetów tutejszej Pracowni Sztuki Dziecka. Prace zobaczyć można w restauracji nieCodzienna Sadyba.

Warszawa. Babie Lato na Sadybie. Mieszkańcy się integrują

Restauracja przy ul. Zakręt włącza się w obchody sąsiedzkie. Przygotuje festiwalowe pyszności i promocje na wybrane dania. "To święto Sadyby - nie zalegajcie w domach - zobaczcie, poczujcie, skonsumujcie, integrujcie, inspirujcie siebie i innych" - zachęcają przedstawiciele lokalu w mediach społecznościowych,

d1310gm

W trakcie imprezy będzie można też kupić napoje i przekąski przygotowane przez mieszkańców. Na amatorów gier planszowych czekać będą cztery stoły, wystawione na Skwerze Starszych Panów. Można skorzystać z przygotowanych przez organizatorów gier lub przynieść własne i skompletować załogę do rywalizacji. Babie Lato na Sadybie trwać będzie do popołudnia.

Tłit - Michał Woś

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1310gm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1310gm
Więcej tematów