Trwa ładowanie...

Warsaw Fashion Film Festival

Przegląd najlepszych filmów poświęconych modzie + wydarzenia towarzyszące

Warsaw Fashion Film Festival
d1cqlzw
d1cqlzw

Warsaw Fashion Film Festival to jedyny w Polsce festiwal dedykowany wyłącznie filmom poświęconym modzie. W przeglądzie pokazane zostaną wyselekcjonowane, najlepsze światowe produkcje, często będące premierami w Polsce- mówią organizatorzy. W ramach festiwalu organizowany jest również konkurs na najlepszą etiudę zrealizowaną przez polskich twórców (film autorski, artystyczny, którego głównym bohaterem jest moda).

Celem festiwalu jest stworzenie nowej kategorii, która będzie połączeniem świata mody i filmu. Dlatego oprócz pokazów najlepszych światowych dokumentów o modzie i promocji młodych, polskich twórców, ważnym elementem festiwalu są warsztaty oraz* wykłady filmowców i kreatorów mody.*

Obserwując rolę filmu w międzynarodowym świecie mody uznaliśmy, że również na rodzimym rynku powstają doskonałe produkcje, które nie mają jak trafić na duży ekran i do szerokiego grona odbiorców - mówią organizatorzy - Warsaw Fashion Film Festival to nie tylko prezentacja filmowej twórczości dedykowanej modzie, ale również przemyślana próba zebrania i analizy tego typu projektów.

Na festiwalu zostaną pokazane filmy pełnometrażowe, jak i krótkometrażowe. Projekcjom towarzyszyć będą także tematyczne warsztaty. Pełny program festiwalu oraz wydarzeń towarzyszących można znaleźć TUTAJ .

d1cqlzw

Warsaw Fashion Film Festival
6-9 marca 2013

Multikino Złote Tarasy

d1cqlzw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cqlzw
Więcej tematów