Trwa ładowanie...

Walentynki z PKP Intercity. Dwa bilety w cenie jednego na weekend

Przez kolejne trzy weekendy lutego

Walentynki z PKP Intercity. Dwa bilety w cenie jednego na weekend
d213ngm
d213ngm

Z okazji zbliżających się Walentynek, PKP Intercity zapowiada promocję, w której *w najbliższe weekendy będzie można odbyć podróż w dwie osoby kupując tylko jeden bilet. *Zakochani mogą skorzystać z promocji w 3 kolejne weekendy lutego.

Chcecie uczcić Walentynki romantycznym wyjazdem we dwoje? Wybierzcie się gdzieś pociągiem. W walentynkowy weekend 14-15 lutego i dwa kolejne weekendy 21-22.02.2015 i 28.02-01.03.2015 możecie skorzystać z naszej specjalnej oferty dla zakochanych - mówi Beata Czemerajda z biura prasowego PKP Intercity S.A.

Wystarczy wydrukować kupon i przyjść z nim do kasy, by otrzymać 2 bilety w cenie 1. Zakup biletu możliwy jest tylko w ten weekend, w którym odbędzie się podróż. Wyjazd musi nastąpić w sobotę przed północą, a powrót w niedzielę do godziny 17:00. Każdy kupon uprawnia do jednego promocyjnego przejazdu. Dwa przejazdy (tam i z powrotem) wymagają wydrukowania dwóch odrębnych kuponów. *Oferta „Weekendy dla zakochanych z PKP Intercity!” uwzględnia ulgi ustawowe. *

d213ngm

„Weekendy dla zakochanych” to propozycja dla tych, którzy w Walentynki lub jeden z kolejnych weekendów planują wyjazd we dwoje. W ramach oferty przygotowaliśmy nieograniczoną liczbę darmowych biletów. Dodatkowo każdy z pasażerów może wykorzystać więcej niż jeden kupon promocyjny - dodaje Beata Czemerajda.

d213ngm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d213ngm
Więcej tematów