Trwa ładowanie...

Uruchomucho - cykl koncertów na Krakowskim Przedmieściu

Gościem specjalnym będzie Jerzy Owsiak

Uruchomucho - cykl koncertów na Krakowskim Przedmieściu
d1z31eo
d1z31eo

Uruchomucho to cykl koncertów promujący zdolnych polskich artystów, który po raz czwarty odbędzie się przed budynkiem galerii Kordegarda na Krakowskim Przedmieściu w dniach 31 sierpnia i 7 września. Tym razem usłyszymy muzyczny aliaż: od dark country, space folk, poprzez post brit rock, trash, blues, rock’n’roll, rock, zahaczając o elektropopowe i nowofalowe dźwięki.

Uruchomucho to nie tylko muzyka, ale także rozmowa o muzyce i rynku muzycznym w Polsce. W tym roku Piotr Kowalczyk porozmawia z naszym gościem specjalnym Jerzym Owsiakiem.

W niedzielę 31 sierpnia o godz. 15:30 zagra Stardust Memories, The Freeborn Brothers oraz Nototop. Z kolei 7 września o tej samej godzinie usłyszymy HOAP, ORGANIZM oraz Plug&Play.

d1z31eo

Wydarzenie specjalne:
7.09 18:00 gość: Jerzy Owsiak, prowadzący: Piotr Kowalczyk

Jerzy Owsiak - pomysłodawca i organizator największego festiwalu open-air w Europie Przystanek Woodstock, dziennikarz radiowy i telewizyjny, działacz charytatywny i społeczny. Założyciel Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Piotr Kowalczyk - redaktor działu muzycznego w portalu Dwutygodnik.com, współpracownik m.in. "Przekroju", "Machiny", Polskiego Radia, "Pulp", "Notesu Na 6 Tygodni", "Lampy" i "Aktivista"

Udział w koncertach i wydarzeniach towarzyszących jest bezpłatny.

Organizatorzy: Kordegarda, Narodowe Centrum Kultury
Patronat: TVP Warszawa, Radio Kapmus, Wiadomośći24.pl, Jazzsoul.pl, Fabrykazespołów.pl, Szafamuzyczna.org
Partnerzy: LISTENMUSIC.PL

d1z31eo
d1z31eo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z31eo
Więcej tematów