Trwa ładowanie...

Uprawa marihuany w piwnicy bloku na Ursynowie

29-latkowi grozi do trzech lat wiezięnia

Uprawa marihuany w piwnicy bloku na Ursynowie
d1q982y
d1q982y

Ursynowscy policjanci odkryli niecodzienną rzecz na terenie dzielnicy. Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że w jednej z piwnic prawdopodobnie ktoś uprawia krzewy konopi indyjskich. Kiedy stróże prawa pojawili się tam, wyczuli wyraźny zapach przypominający marihuanę, a z pomieszczenia dochodził dźwięk wentylatorów.

Policjanci ustalili, kto jest właścicielem piwnicy oraz kto w ostatnim czasie ją użytkował, a potem postanowili sprawdzić, co znajduje się w środku.* Funkcjonariusze odkryli tam namiot, wyposażony w wentylację i oświetlenie. Na podłodze stało kilka donic z metrowymi krzewami konopi.* Technik kryminalistyki wykonał oględziny miejsca, a plantacja została zabezpieczona.

W tym samym czasie policyjny patrol pojawił się także w mieszkaniu ewentualnego właściciela odkrytej plantacji. Tam mundurowi zabezpieczyli pudełko, w którym znajdowały się torebki z roślinnym suszem i inne przedmioty, służące prawdopodobnie do nielegalnej uprawy. Chwilę później do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, podejrzewany o posiadanie narkotyków oraz o uprawę konopi.

d1q982y

Wczoraj 29-latek usłyszał dwa zarzuty i został objęty policyjnym dozorem. Za te przestępstwa może mu grozić kara do 3 lat więzienia.

d1q982y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q982y
Więcej tematów