Trwa ładowanie...

Uciekał przed policją na motocyklu!

Nie bez powodu. Przewoził sporo narkotyków (WIDEO)

Uciekał przed policją na motocyklu!
d1rcqk4
d1rcqk4

Policjanci z „drogówki” pełniący służbę w rejonie Placu Trzech Krzyży zauważyli motocyklistę, którego postanowili skontrolować. Jednak po podanym „lizakiem” sygnale mężczyzna postawił motocykl na tylnym kole i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg.

27-latek na odcinku około 2 kilometrów złamał szereg przepisów ruchu drogowego, przejeżdżał skrzyżowania na czerwonym świetle, wyprzedzał inne pojazdy na linii podwójnej ciągłej nie mówiąc już o znacznym przekraczaniu dopuszczalnej prędkości.
Swoim zachowaniem stwarzał realne zagrożenie dla życia i zdrowia innych ludzi.**

Zadaniem policjantów było jak najszybsze zatrzymanie uciekiniera zanim dojdzie do tragedii. Na jednym ze skrzyżowań policjanci swoim radiowozem skutecznie zablokowali drogę motocykliście, uniemożliwiając mu w ten sposób dalszą jazdę. Paweł K. został zatrzymany.

Bardzo szybko wyszło też na jaw, dlaczego 27-latek uciekał z taką determinacją: W saszetce, którą miał przy sobie motocyklista policjanci znaleźli 19 foliowych torebek z zapięciem strunowym tzw. dilerek, a w nich łącznie prawie 50 gramów poporcjowanej i gotowej do sprzedaży marihuany . Policjanci prowadzący sprawę będą teraz ustalali, skąd Paweł K. miał narkotyki i co zamierzał z nimi zrobić. Za posiadanie środków odurzających zatrzymanemu 27-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

d1rcqk4

Paweł K. odpowie także za popełnione w ruchu drogowym wykroczenia w tym nie zatrzymanie się do kontroli.

d1rcqk4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rcqk4
Więcej tematów