Trwa ładowanie...

Tysiące paczek papierosów z przemytu!

Policjanci ujęli szefa grupy „mrówek” (WIDEO)

Tysiące paczek papierosów z przemytu!
d3hqexx
d3hqexx

Śródmiejscy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, który w zajmowanym przez siebie pokoju i innym mieszkaniu przechowywał 3300 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Wszystko wskazuje na to, że wyroby tytoniowe różnych marek były przeznaczone do dalszej dystrybucji, a zatrzymany pełnił prawdopodobnie rolę hurtownika lub szefa grupy pracujących dla niego „mrówek”.

W pokoju mieszkania przy ulicy Marszałkowskiej, w którym przebywał Roman K. policjanci znaleźli ukryte w różnych miejscach, między innymi w szafie, 2500 tysiąca paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy, o czarnorynkowej wartości około 15 tysięcy złotych. Kolejne papierosy (800 paczek) policjanci znaleźli tym razem w należącym do mężczyzny mieszkaniu. **

* Policjanci pokrzyżowali ewentualne plany 63-latka na łatwy i szybki zarobek.* Cały zabezpieczony towar warty jest w sumie około 20 tysięcy złotych. Policjanci na poczet przyszłej kary zabezpieczyli także 10 tysięcy złotych znalezione w jednym z mieszkań. Gdyby papierosy trafiły do sprzedaży tylko w wyniku niezapłaconego podatku akcyzowego i podatku vat skarb państwa straciłby około 59 tysięcy złotych.

d3hqexx

Wszystkie szczegóły tej sprawy będą teraz wyjaśniali prowadzący ją śródmiejscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą. 63-letniemu Romanowi K. za to co zrobił grozi kara grzywny oraz do 3 lat "wakacji na koszt państwa".

Zobaczcie wideo z zatrzymania.

d3hqexx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hqexx
Więcej tematów