Trwa ładowanie...

Trzech nastolatków rozkładało kamienie i gałęzie na torach kolejowych

Doszło do uszkodzenia pociągu. Nikomu na szczęście nic się nie stało

Trzech nastolatków rozkładało kamienie i gałęzie na torach kolejowych
d4ao9oa
d4ao9oa

Na torowisku w Wawrze , pomiędzy dwiema stacjami kolejowym trzej młodzi chłopcy rozkładali kamienie i gałęzie. Doszło do uszkodzenia pociągu.

Policja zatrzymała nastolatków, gdy ci spokojnie czekali na przystanku na autobus . Początkowo upierali się, że nie mają nic wspólnego z kamieniami i gałęziami rozłożonymi na torach. Później przyznali się do wszystkiego. Okazało się również, że wcześniej jeden z nich, 16-letni Karol, pociął nożem baner reklamowy. 17-letni Łukasz K., 16-letni Karol i 15-letni Bartosz zostali zatrzymani.

d4ao9oa

Sprawą zajęli się dochodzeniowcy oraz policjanci zajmujący się przestępczością nieletnich. Okazało się, że podobne zdarzenia miały już miejsce wcześniej. W dwóch przypadkach to właśnie Łukasz K. i 15-letni Bartosz dopuścili się rozłożenia przeszkód na torowisku . 17-latek usłyszał 3 zarzuty, w grudniu, styczniu i lutym doprowadził do uszkodzenia pociągów, które najeżdżały na rozłożone przez niego i jego kolegę betonowe płyty, kamienie i gałęzie. Nieletnimi zajmie się sąd rodzinny.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że nastolatkowie mogą mieć związek z większą liczbą podobnych zdarzeń, sprawa ma charakter rozwojowy.

d4ao9oa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ao9oa
Więcej tematów