Trwa ładowanie...

Trakt Lubelski przejezdny!

Od jutra kierowcy będą już mogli jeździć Traktem Lubelskim pomiędzy ul. Bronowską a ul. Kadetów

Trakt Lubelski przejezdny!
d25rgj4
d25rgj4

Zakończył się pierwszy etap odtworzenia jezdni po budowie kolektora „W” i od jutra, soboty (21 grudnia) kierowcy będą już mogli jeździć Traktem Lubelskim pomiędzy ul. Bronowską a ul. Kadetów.

W tym roku przebudowana została ul. Trakt Lubelski pomiędzy ul. Bronowską a lasem. Powstało rondo na skrzyżowaniu z ul. Bronowską, które poprawia bezpieczeństwo ruchu. Wybudowano przejścia dla pieszych z azylami bezpieczeństwa oraz nowe, równe chodniki po obydwu stronach jezdni. Jezdnia dostała nową podbudowę i asfalt.* Przed zimą ułożono warstwę wiążącą, po której mogą już jeździć samochody, a wiosną drogowcy wyleją ostatnią warstwę, czyli ścieralną.*

W przyszłym roku, od początku sezonu budowlanego, ruszą prace na ostatnim odcinku, czyli od lasu do skrzyżowania z ulicami Kadetów i Lucerny. Na skrzyżowanie tych ulic powróci rondo i powstanie kolejne - przy Zwoleńskiej, która zyska też nową nawierzchnię.

d25rgj4

21 grudnia br., od początku kursowania, na swoje podstawowe trasy w tym rejonie wrócą linie autobusowe 119, 142 i 305, 702 a linia nocna N72 - w nocy z 21 na 22 grudnia. Trasa linii 219 nie zmieni się.

d25rgj4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25rgj4
Więcej tematów