Trwa ładowanie...

To on okradł warszawską galerię!

Wykorzystując nieuwagę właścicieli wyniósł trzy obrazy. Policja prosi o pomoc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny

To on okradł warszawską galerię!
de2gcfh
de2gcfh

Ten mężczyzna ukradł trzy obrazy z jednej z warszawskich galerii! Na zabezpieczonym przez policjantów nagraniu z monitoringu widać osobę, która prawdopodobnie jest sprawcą tego przestępstwa.* Każdy, kto był świadkiem tego zdarzenia lub jest w stanie pomóc w ustaleniu danych personalnych tego mężczyzny proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę.*

Do kradzieży obrazów doszło 28 września tego roku około godziny 20:00 przy schodach ruchomych pod pl. Zamkowym. Nieznany dotąd sprawca wykorzystując nieuwagę właścicieli obrazów ukradł je.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzący sprawę proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub znają dane personalne mężczyzny prezentowanego na zdjęciu. Informacje można przekazywać w siedzibie jednostki policji przy ulicy Wilczej 21 lub telefonicznie pod numerami 22/60 378 33, 22/60 361 77 oraz 22/60 361 85 - mówią policjanci i proszą o przekazywanie tej informacji dalej.

de2gcfh

Poniżej publikujemy także zdjęcia skradzionych obrazów, może ktoś ma jakieś informacje na ich temat i pomoże ustalić ich lokalizację?

de2gcfh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de2gcfh
Więcej tematów