Trwa ładowanie...

Teatr na Dworcu Centralnym!

Już dziś, z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru galerie handlowe i hala główna Dworca Centralnego w Warszawie zmienią się w scenę. Będzie niezły odjazd!

Teatr na Dworcu Centralnym!
d2an2vq
d2an2vq

Tłumy podróżnych, kelnerka recytująca menu trzynastozgłoskowcem, indywidualny trener ruchu prowadzący zajęcia w kiosku z prasą, a na koniec podróż jakiej nie było...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru galerie handlowe i hala główna Dworca Centralnego w Warszawie zmienią się w scenę improwizacji, a podróżni i przechodnie w aktorów oraz widzów. 27 marca br. PKP S.A. pokaże, że wizyta na Dworcu Centralnym to nie tylko odjazdy i przyjazdy, nie tylko szybkie zakupy w odnowionych galeriach handlowych, ale także świetna zabawa i niezapomniane przeżycie.

Międzynarodowy Dzień Teatru na Dworcu Centralnym składać się będzie z dwóch części. Pierwsza rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do 18:00. Złożą się na nią scenki improwizowane przez aktorów Teatru Wolandejskiego. Zobaczyć będzie je można w niektórych galeriach handlowych dworca: Północnej, Południowej, Wschodniej i Środkowej.

Każda osoba, która weźmie udział w "grach improwizacyjnych", otrzyma od aktorów bilet-zaproszenie na Wielki Finał oraz upominek od sklepów znajdujących się w galeriach. Druga część, czyli Wielki Finał, rozpocznie się po godzinie 18 w hali głównej Dworca Centralnego. W specjalnie zaimprowizowanym przedziale aktorzy będą przedstawiać zabawne sytuacje znane z życia podróżnych. O tym, kim jest postać wsiadająca do „przedziału” i o czym będzie scenka w dużej części będą decydowali widzowie.

d2an2vq

We wszystkich formach improwizacji aktorzy stworzą dialog i akcje, których aktywnym uczestnikiem stanie się publiczność. Nieprzewidywalna natura takiego występu nada mu niepowtarzalny komediowy ton. Nie inaczej będzie podczas akcji "Jazda na scenę!". Podróżni zmienią się w teatralną publiczność, a co za tym idzie w autorów i aktorów improwizowanego teatru.

Będzie niezły odjazd!

d2an2vq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2an2vq
Więcej tematów