Trwa ładowanie...

Targi modowe Mustache Warsaw - Yard Sale vol.11

Monumentalne 8000m2 PKiN-u zostanie wypełnione na dwa dni modą i designem z kraju i zagranicy. Ponadto wykłady i panele dyskusyjne o modzie, stylu i biznesie

Targi modowe Mustache Warsaw - Yard Sale vol.11
d34e7vc
d34e7vc

To już jedenasta edycja popularnych targów modowych Mustache Warsaw! W najbliższy weeekend m**onumentalne 8000m2 Pałacu Kultury i Nauki zostanie wypełnione na dwa dni modą i designem z kraju i zagranicy. Do tego zostanie uruchomiona jeszcze przestrzeń placu Defilad z prawdziwie wiosennymi rozrywkami, a po zmroku swoje podwoje udostępnią dodatkowo Cafe Kulturalna i Bar Studio. **Targi odbędą się w najbliższy weekend, 17 i 18 maja w godzinach 12:00 - 19:00.

Yard Sale to już nie tylko moda i design. 11. edycja będzie weekendowym interdyscyplinarnym festiwalem. Będą wykłady i panele dyskusyjne o modzie, stylu i biznesie z największymi autorytetami z danej dziedziny. Przygotowaliśmy dla was również dwa naprawdę niesamowite wydarzenia muzyczne na żywo - mówią organizatorzy - Do tego pyszne jedzenie i muzyka idealna do wiosennych pląsów oraz sportowe atrakcje na świeżym powietrzu. Dla dumnych rodziców mamy jak zawsze ułatwienie w postaci kącika dla dzieci.

d34e7vc
d34e7vc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34e7vc
Więcej tematów