Trwa ładowanie...

Targ Winyli w Kici Koci. Płyty od 50 groszy za sztukę!

Dajcie drugie życie czarnym płytom – wytłoczonym w Polsce i za granicą, singlom, albumom i pocztówkom dźwiękowym!

Targ Winyli w Kici Koci. Płyty od 50 groszy za sztukę!
d3agdft
d3agdft

Niecałe sto lat – tyle trwała kariera płyt gramofonowych w Polsce. Pod koniec ubiegłego wieku zaprzestano masowej produkcji, ale czarne krążki nadal mają wielu zwolenników. Przy odtwarzaniu trzeszczą i szumią – ale co to za szumy, co za trzaski! Kicia Kocia również zalicza się do amatorów płyt analogowych i zaprasza w najbliższą niedzielę, 2 lutego, na Targ Winyli. Odbędzie się on w godzinach 14:30-18:00.

Uwolnijcie analogi, które zalegają szafach, piwnicach, garażach. Dajcie drugie życie czarnym płytom – wytłoczonym w Polsce i za granicą, singlom, albumom i pocztówkom dźwiękowym. Krążkom z Polskich Nagrań i Pronitu, Jugotonom, Bałkantonom i Tamla Motownom. Sprzedajcie je, wymiencie, pochwalcie się kolekcjami albo gramofonami i patefonami. Kicia Kocia udostępni Wam bezpłatnie przestrzeń lokalu - mówią organizatorzy.

Antykwariat Grochowski przygotował na Targ Winyli ofertę kilkuset płyt. Domową fonotekę wystawi na sprzedaż pisarka Elżbieta Jędrych-Pordes. Kicia Kocia zaoferuje m.in. kilkadziesiąt pocztówek dźwiękowych.

d3agdft

Oferowane tytuły można będzie kupić już od 50 GROSZY za sztukę! WSTĘP WOLNY.

* Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!*

d3agdft
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3agdft
Więcej tematów