Trwa ładowanie...

Targ Drugie Śniadanie przenosi się na Forty Bema

Kolejna edycja już w sobotę 6 września!

Targ Drugie Śniadanie przenosi się na Forty Bema
d16xufr
d16xufr

TARG „DRUGIE ŚNIADANIE działa na Bemowie od 3 miesięcy, przed Halą Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Obrońców Tobruku 40. Teraz rozpoczyna sezon jesienno - zimowy w nowym miejscu. Miejscu, w którym tegoroczna jesień na pewno nie będzie szara, a zima zimna.

Forty Bema to niezwykłe miejsce nie tylko dla mieszkańców Bemowa. Kto był na Fortach wie o tym, kto jeszcze nie był, czas najwyższy. Właśnie tam, przy ul*. Jerzego Waldorffa 41* już 6 września spotkacie się z wystawcami stałymi i nowymi. Kupicie tu warzywa, owoce, mięso, ryby, wędliny, sery, oliwy, pieczywo, ciasta, kawę, herbatę, soki i wiele, wiele innych wysokojakościowych produktów. Jak zwykle nie tylko zrobie zakupy, ale również będziecie mogli zjeść coś na miejscu.

Tym razem, poza stałymi elementami targu, będzie też muzyka na żywo – standardy jazzowe i bluesowe zagra Marcin Bachorski Trio,konkurs frisbee zorganizowany przez* „Latający obiekt”usatysfakcjonuje tych z zacięciem sportowym, a atrakcje przygotowane dla najmłodszych przez przedszkole *„MałyOdkrywca” gwarantują pojawienie się na każdej dziecięcej buzi szerokiego uśmiechu.

d16xufr

Pierwsze 100 osób dostanie na „dzień dobry” kawę i maślaną bułeczkę.

Od 6 września w każdą sobotę od 9.00 na Fortach Bema.

*Czytaj również: * **

d16xufr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16xufr
Więcej tematów