Trwa ładowanie...

Świetne zdjęcia Warszawy!

Ten fotograf ma wyjątkowe oko!

Świetne zdjęcia Warszawy!
d16zvgm
d16zvgm

W sieci znaleźliśmy fotoblog, na którym zobaczyć możemy znakomite zdjęcia stolicy. Postanowiliśmy przyjrzeć się sprawie bliżej i spotkać z autorem. Jak się okazało, za zdjęcia odpowiada nie pochodzący z Warszawy, młody grafik Tomasz.

Fotografuję bez specjalnego klucza. Zdaję sobie sprawę z tego, że dla mieszkańców Warszawy, którzy mieszkają tu od lat, niektóre miejsca są już tak opatrzone, że nie widzą w nich niczego ciekawego - powiedział w rozmowie z nami. - Natomiast ktoś, kto jest tu nowy i odkrywa to miasto dla siebie i jest w stanie dostrzec trochę więcej.

Tomasz mieszka w Warszawie od ośmiu lat. Zdjęcia robi niewielkim, nieprofesjonalnym sprzętem. Używa aparatu Canon PowerShot A 640. Tyle, że potrafi wyciągnąć z niego tyle ile się da - dzięki jego wyjątkowemu oku, możemy dostrzec detale, na które nie zwrócilibyśmy dotąd uwagi.

d16zvgm

Tomasz jest też zapalonym rowerzystą i to właśnie wycieczki rowerowe po mieście i okolicach zainspirowały go do stworzenia fotobloga. Poniżej przedstawiamy kilka próbek. Resztę zdjęć znajdziecie na jego BLOGU lub PROFILU . Polecamy!

d16zvgm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16zvgm
Więcej tematów