Trwa ładowanie...

Światła, lasery i woda. Fontanny na Podzamczu z nowym programem!

Premierowy pokaz już 1 maja

Światła, lasery i woda. Fontanny na Podzamczu z nowym programem!
d4dbcws
d4dbcws

"Światła wody” to nazwa przygotowanego dla Multimedialnego Parku Fontann przez Stołeczną Estradę *pokazuna sezon 2015.* - Tym razem poznamy świat, do którego przez ukryty tunel wprowadzi nas legendarny Bazyliszek. Spotkamy tam również Złotą Kaczkę, czarodzieja, który steruje fontannami i inne postaci, dzięki którym zobaczymy niezwykłe połączenie fontann i Warszawy - informuje Ratusz.

Czy neony, mosty i latarnie świecą nocą dzięki czarodziejom, którzy zawładnęli światem fontann? Tego dowiemy się już wkrótce, podczas majówki w Multimedialnym Parku Fontann na Podzamczu.

- Nowy, atrakcyjny program świetlno-muzycznych pokazów w Multimedialnym Parku Fontann stał się już tradycją – mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz . – Co roku są one bardzo widowiskowe i ich weekendowe prezentacje biją frekwencyjne rekordy - dodaje prezydent Warszawy.

Pokaz potrwa 25 minut i będzie prezentowany w każdy piątek i sobotę od 1 maja (premierowy pokaz odbędzie się w piątek, 1 maja o godzinie 21.00) do 26 września (w maju i we wrześniu start pokazu o godzinie 21.00, w czerwcu, lipcu i sierpniu o godzinie 21.30). Animacjom prezentowanym na wodnym ekranie towarzyszyć będą komputerowo sterowane fontanny, światła i lasery oraz specjalnie dobrana ilustracja muzyczna.

d4dbcws

Multimedialny Park Fontann to największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Od jego otwarcia w 2011 roku warszawskie fontanny stały jedną z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji stolicy, zarówno dla jej mieszkańców, jak i turystów. To kolejna nowoczesna wizytówka miasta. W ubiegłym roku pokaz obejrzało 800 tysięcy widzów.

Zobaczcie fragment widowiska z ubiegłego roku - "Taniec źródeł"

d4dbcws
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dbcws
Więcej tematów