Trwa ładowanie...

Świąteczny Kiermasz Gadżetów Erotycznych!

Jak się okazuje, święta to nie tylko choinka, Mikołaj i uszka w barszczu. Mamy dla Was przepis na świąteczną zabawę erotyczną!

Świąteczny Kiermasz Gadżetów Erotycznych!
d3f3m30
d3f3m30

W listach do redakcji otrzymujemy naprawdę dużo informacji okołoświątecznych. Śą wśród nich propozycje zupełnie wyjątkowe. Oto jedna z nich. Właśnie zostaliśmy zaproszeni na Świąteczny Kiermasz Gadżetów Erotycznych.

Z każdej strony otacza nas już świąteczna atmosfera. Przyszedł czas, żeby wkroczyła również do sypialni. Przedświąteczny Kiermasz Gadżetów Erotycznych, to okazja, by porozmawiać o tym, jak bardziej cieszyć się seksem oraz by obejrzeć i kupić gadżety erotyczne dla kobiet i dla par. Święta są także po to, żeby mieć okazję przebrać się za niegrzecznego Mikołaja albo napaloną Śnieżynkę! - zachęca organizator kiermaszu.

Co nas czeka na takiej imprezie? Prezentacje gadżetów erotycznych, konsultacje i porady na miejscu pod hasłem: „take it easy”. Poza tym: Rozmowy na temat: Po co kobiecie wibrator? Porady i przepisy na świąteczny seks oraz Gadżetowy Last Minute tuż przed Gwiazdką – 23 grudnia. A więc program wyjątkowo świąteczny.

Gdyby ktos był zainteresowany - kiermasz odbędzie się 14, 21 i 23 grudnia w godz. 11.00 - 19.00 w LoveStore przy Hożej 57 .

d3f3m30

Przy okazji organizator zaproponował kilka zabaw i propozycji gier na świąteczne dni. Poniżej jedna z zabaw.

Wrzućcie do kolorowego, świątecznego pudełka 4 kartki świąteczne: jedną z bałwankiem, drugą z choinką, trzecią z Mikołajem i czwartą z reniferem. Zamknijcie oczy albo zawiążcie je opaską i losujcie kartki z pudełka: kto wyciągnie bałwanka – zdejmuje wszystkie ubrania, kto wyciągnie Mikołaja – zdejmuje z siebie połowę swoich ubrań, kto wylosował renifera – nie musi robić nic, kto ma w ręku choinkę – ten się ubiera.

Co powiecie na takie Święta?

d3f3m30
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3f3m30
Więcej tematów