Trwa ładowanie...

Świąteczny Jarmark Różności na Bemowie

To już piąta edycja imprezy, która odbędzie się w najbliższy weekend w Bemowskim Centrum Kultury

Świąteczny Jarmark Różności na Bemowie
d3va81x
d3va81x

Świąteczny Jarmark Różności to wyjątkowa impreza, która na stałe wpisała się do kalendarza bemowskich wydarzeń artystycznych. Jarmarki są znakomitą okazją do wspólnego spędzenia czasu wśród kramów rękodzielników, artystów i lokalnych przedsiębiorców.

Zachęcamy do zakupu niepowtarzalnych wyrobów artystycznych, rękodzieła , ozdób choinkowych, stroików, bombek oraz upominków w miłej i świątecznej atmosferze.**

Imprezie towarzyszyły będą liczne kreatywne warsztaty , gry, zabawy i animacje dla różnych grup wiekowych. Każdego dnia odbędą się także występy artystyczne: pokazy "Taneczny prezent na święta" w wykonaniu Studia Tańca Spin Freekies, Teatralny Poranek Bajkowy "Kryształowa Królowa Śniegu" oraz koncerty "Rozrywkowe kolędowanie z The Voices", „Na całej połaci śnieg” w wykonaniu grupy wokalnej Nota Bene oraz „Gospel” w wykonaniu uczniów Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy.

d3va81x

Będzie okazja, aby nauczyć się wykonywać ozdoby choinkowe ze słomy i nie tylko, ozdabiać pierniki, pograć w ciekawe gry planszowe . Będą konkursy z fajnymi nagrodami, warsztaty z gotowania, Akcja Świąteczna na rzecz dzieci z Domu Dziecka Nr 2 im. Janusza Korczaka w Warszawie.

Portal Wawalove.pl jest Patronem Medialnym wydarzenia.

Gdzie: Bemowskie Centrum Kultury, ul. Górczewska 201 (wejście od ul. Konarskiego)

Kiedy:14-15 grudnia 2013 r. (sobota-niedziela), godz. 12:00-18:00* *

d3va81x

WSTĘP WOLNY

d3va81x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3va81x
Więcej tematów