Trwa ładowanie...

Stumetrowa wodna ślizgawka niebawem w Warszawie!

Dzięki wodzie, która krąży w zamkniętym obiegu i odpowiednim nachyleniu toru, uczestnicy wodnego ślizgu mogą pokonać długie dystanse i oddawać się wodnemu szaleństwu.

Stumetrowa wodna ślizgawka niebawem w Warszawie!
d1p4ule
d1p4ule

Do wakacji niedaleko, atrakcje i sporty wodne znów będą cieszyć się dużym zainteresowaniem, zarówno nad morzem, jak i jeziorem. Nie trzeba jednak wyjeżdżać z miasta, aby spróbować wodnego szaleństwa. W niedzielę, 19 czerwca do Warszawy zawita nowa atrakcja – stumetrowy "Water Slide". To najdłuższa, mobilna ślizgawka wodna w naszym kraju, z której będzie można bezpłatnie skorzystać w pobliżu Cytadeli Warszawskiej, w godz. 9-18.

Sprowadzony do Polski "Water Slide", to pierwszy, mobilny, tak długi „slide”, na którym uczestnicy mogą zjeżdżać na długości aż 100 metrów. Dzięki wodzie, która krąży w zamkniętym obiegu i odpowiednim nachyleniu toru, uczestnicy wodnego ślizgu mogą pokonać długie dystanse i oddawać się wodnemu szaleństwu.

Powierzchnia polewana wodą, szybkie ślizgi i niezapomniana zabawa z dawką pozytywnej energii, do wspólnej zabawy zachęca serwis "Prezentmarzeń", który sprowadził do stolicy mobilny "Water Slide". Wodna ślizgawka będzie zlokalizowana w pobliżu Cytadeli Warszawskiej i dostępna w trakcie trwającego tam wydarzenia Survival Race.

- Najdłuższa mobilna zjeżdżalnia wodna, tzw. "Water Slide" odwiedzi podczas tegorocznych wakacji ponad 20 miejsc w Polsce, aby chętni mogli spróbować bezpłatnie tej atrakcji. Będziemy obecni z "Water Slide" podczas cyklu imprez biegowych Survival Race, Festiwalu Kolorów, a nawet na Karnawale Sztukmistrzów w Lublinie – mówi Grzegorz Rożalski z serwisu prezentmarzeń.

d1p4ule

Nie trzeba zatem wyjeżdżać z miasta, aby spróbować wodnego szaleństwa. Jest na to szansa już w najbliższą niedzielę w Warszawie, w godzinach 9-18, w pobliżu Cytadeli Warszawskiej.

d1p4ule
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p4ule
Więcej tematów