Trwa ładowanie...

Strażnicy miejscy zrobili porządek przy Bakalarskiej

Usunięte 3 duże stoiska handlowe, spakowanych 10 worków towaru, znalezione 2000 papierosów bez polskich znaków akcyzy

Strażnicy miejscy zrobili porządek przy Bakalarskiej
d3d5zx7
d3d5zx7

Usunięte 3 duże stoiska handlowe, spakowanych 10 worków towaru, znalezione 2000 papierosów bez polskich znaków akcyzy. To efekt weekendowych działań strażników miejskich z pracownikami Urzędu Miasta i Urzędu Dzielnicy w okolicy targowiska przy ul. Bakalarskiej.

Działania trwały dwa dni. Miały one na celu uporządkowanie handlu wokół czynnego targowiska, gdzie rozstawiane są stoiska poza terenem do tego wyznaczonym– mówi zastępca naczelnika III Oddziału Terenowego Jerzy Andruchów.

W wyniku działań pierwszego dnia zabezpieczono towar z 3 stoisk. Były to: kosmetyki, bielizna osobista i odzież niewiadomego pochodzenia. Do stoisk oraz eksponowanego na nich towaru nikt się nie przyznał. Worki z towarem przekazano do biura rzeczy znalezionych, natomiast namioty handlowe zabezpieczył urząd dzielnicy.

d3d5zx7

Efekty naszych działań było widać już następnego dnia. Stoisk poza targowiskiem już nie rozstawiono. Strażnicy skontrolowali zawartość plastikowych toreb wiszących na ogrodzeniu terenu targowego, do których nikt się nie przyznawał. W jednej z nich znajdowało się 100 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy – dodaje naczelnik Andruchów. Papierosy przekazano do urzędu celnego. Działania będą kontynuowane.

d3d5zx7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3d5zx7
Więcej tematów