Trwa ładowanie...
cykl
Aleksandra Synowiec
20-10-2014 16:54

Spotkanie z Pawłem Duninem-Wąsowiczem otworzy cykl Klub Płytowy

Premierowe odsłuchy albumów, spotkania z muzykami z muzykami, literatami i krytykami muzycznymi w klubokawiarni Chmury

Spotkanie z Pawłem Duninem-Wąsowiczem otworzy cykl Klub Płytowy
d3yeadv
d3yeadv

W najbliższą środę, 22 października, w klubokawiarni Chmury na 11 listopada 22 rusza cykl spotkań Klub Płytowy. Podczas comiesięcznych spotkań nie zabraknie premierowych odsłuchów albumów oraz spotkań z muzykami, krytykami. Będą także spotkania specjalne poświęcone twórczości wybranego wykonawcy. Podczas pierwszego spotkania Paweł Dunin-Wąsowicz, krytyk literacki, szef wydawnictwa Lampa i Iskra Boża i redaktor naczelny czasopisma „Lampa”.zaprezentuje perełki ze swojej płytowej kolekcji wzbogacone opowieściami.. Start 20:30. Wstęp wolny.

Spotykamy się w warszawskim klubie Chmury, by wspólnie słuchać nagrań z płytowych kolekcji melomanów, opatrzonych opowieściami tychże- mówią organizatorzy - *Muzyki słuchamy przede wszystkim z winyli, cedeków i kaset, w wyjątkowych wypadkach z mp3. *

Paweł Dunin-Wąsowicz od ponad dwóch dekad pisze o muzyce (był specem od polskich zespołów w legendarnej pierwszej Machinie, do dziś pochyla się nad nimi w Lampie), w piosenkach interesuje go przede wszystkim tekst. O różnych kontekstach zawartych w linijkach Marcina Pryta, Muńka czy Billy'ego Bragga potrafi gawędzić godzinami. Sam pisze piosenki, które okazjonalnie prezentuje podczas koncertów Mebli i Paul Pavique Movement- dodają organizatorzy.

d3yeadv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yeadv
Więcej tematów