Trwa ładowanie...

Spot tuningowy i zlot foodtrucków. Wybierz najlepszą mobilną restaurację!

Impreza dla miłośników motoryzacji i dobrego jedzenia na parkingu przy PKP Stadion Narodowy

Spot tuningowy i zlot foodtrucków. Wybierz najlepszą mobilną restaurację!
d4p6gwv
d4p6gwv

W najbliższą sobotę, 29 marca, na parkingu przy PKP Stadion Narodowy impreza dla miłośników motoryzacji i dobrego jedzenia. Będą kluby samochodowe, fani motoryzacji, wielbiciele jedzenia i pełne jedzenia foodtrucki. Tuning Klub Polska 2speed.pl otworzy sezon motoryzacyjny, a miłośnicy mobilnych restauracji podczas kolejnego zlotu Food Truck Undercover będą mogli wybrać najlepszy foodtruck w Warszawie. Impreza zacznie się o 15:00. Wstęp wolny.

Podczas Wojny Foodtrucków zostanie przyznana nagroda publiczności oraz nagroda "Grand Prix 2speed". W tym pierwszym konkursie zostaną przygotowane karteczki z nazwami ekip biorących udział w konkursie, każdy spotowicz będzie mógł zagłosować na foodtrucka , który najbardziej przypadł mu do gustu i wrzucić karteczkę z jego nazwą do specjalnie przygotowanej urny..

W drugim konkursie jury składające się z samych znakomitości, ekspertów i smakoszy burgerów oceni wszystkie biorące udział w konkursie foodtrucki - mówią organizatorzy. Głównymi kategoriami, w jakich uczestnicy będą oceniani, są:
- Smak i wygląd potrawy
- Przygotowanie potrawy
- Czas oczekiwania
- Obsługa klienta
- "Show & Shine" czyli ogólna prezencja Trucka, otoczenia, obsługi etc.
W każdej kategorii sędziowie oceniają w skali od 1 do 10. Suma punktów decyduje o miejscu końcowym. Nagrodzone zostaną 3 pierwsze zespoły.

d4p6gwv

Poza tym na gości czekają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,* stoiska z wlepkami, koszulkami, gadżetami oraz profesjonalne sesje zdjęciowe.* Więcej informacji o zlocie znajdziecie TUTAJ .

d4p6gwv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4p6gwv
Więcej tematów