Trwa ładowanie...

Solidarni z Makłowiczem. Będą gotować przed siedzibą TVP w ramach protestu

"Pan Makłowicz w swoich programach przez lata dawał przykład wysokiej kultury i dobrego smaku".

Solidarni z Makłowiczem. Będą gotować przed siedzibą TVP w ramach protestu
d11mh9y
d11mh9y

Po tym jak Robert Makłowicz dostał wypowiedzenie od Telewizji Publicznej, w której pracował przez ponad 20 lat, internauci nie kryli swojego oburzenia. Wielu z nich nie ma wątpliwości co do tego, że decyzja miała charakter czysto polityczny i nie była w ogóle związana z z poziomem programu kulinarnego Makłowicza. Teraz w ramach solidarności z nim organizują wspólne gotowanie przed siedzibą TVP.

"Nasze wydarzenie ma być wyrazem wsparcia dla Pana Roberta Makłowicza i sprzeciwem wobec działań władz mediów publicznych, które eliminują wszystkie postaci niezgadzające się z przyjętą przez nie linią polityczną. W naszej opinii współpraca z Panem Makłowiczem została przez TVP zerwana nie dlatego, że zaangażował się on w politykę, a właśnie dlatego, że chciał się od niej trzymać z daleka" - napisali organizatorzy wydarzenia ogłoszonego na Facebooku.

- Pan Makłowicz w swoich programach przez lata dawał przykład wysokiej kultury i dobrego smaku - dodają i jednocześnie podkreślają, że nie są są powiązani z żadną opcją polityczną. - Jesteśmy zwykłymi, młodymi ludźmi, którym zależy, by media publiczne w Polsce zachowały rozum i godność człowieka.

Wielkie gotowanie przed siedzibą TVP ma się odbyć drugiego kwietnia w godzinach między 11:00 a 23:00.

d11mh9y

Źródło: WP Wiadomości

Oprac. Karolina Pietrzak

d11mh9y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11mh9y
Więcej tematów