Trwa ładowanie...

Slow Weekend po raz drugi w Soho Factory. Wielki piknik na warszawskiej Pradze

Dwudniowa impreza została zaplanowana 20 - 21 czerwca br. w godz. 10.00 - 20.00. Będzie promować tzw. trend Slow

Slow Weekend po raz drugi w Soho Factory. Wielki piknik na warszawskiej Pradze
d1zkyvj
d1zkyvj

W prostym tłumaczeniu chodzi o kontrę w stosunku do ciągle rosnącego tempa życia oraz wszechobecnego nastawienia na konsumpcjonizm. W ramach tegorocznego pikniku w Soho Factory goście będą mogli zrobić zakupy u ponad czterystu wystawców i projektantów związanych z trendem Slow. Co ciekawe, większość z nich to lokalni i regionalni twórcy, których produkty są udostępniane w stosunkowo niewielkich ilościach. Stanowią oni alternatywę dla masowości sklepów sieciowych oraz hipermarketów.

Kogo będzie można spotkać podczas wydarzenia? Głównie producentów naturalnych kosmetyków, mebli i dodatków do wnętrz, żywności oraz oczywiście polskich projektantów mody. Tegoroczny Slow Weekend to także największy zlot foodtrucków - pojawi się ich ponad czterdzieści. Oprócz dobrego jedzenia dodatkowo zaplanowano specjalnie wydzieloną strefę dla dzieci Trzy Kolory, gdzie najmłodsi skorzystają z licznych warsztatów, zabaw i gier.

Piknik będzie miał także wymiar charytatywny. „Naszym wydarzeniom zawsze towarzyszy aspekt dobroczynny. Dotychczas finansowo i wizerunkowo wspomagaliśmy Fundację LaStrada oraz Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Podczas drugiej edycji Slow Weekendu chcemy pracować na rzecz Fundacji Viva! oraz Schroniska dla zwierząt w Korabiewicach.” – mówi Krzysztof Stelmach, współtwórca imprezy . Wstęp na Slow Weekend jest wolny.

d1zkyvj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zkyvj
Więcej tematów