Trwa ładowanie...
nike
Aleksandra Synowiec
28-05-2013 07:38

She Runs The Night: bieg tylko dla kobiet

9 czerwca 6000 kobiet wybiegnie na ulice Warszawy. Będzie to wielkie święto biegaczek

She Runs The Night: bieg tylko dla kobiet
dqd3top
dqd3top

She Runs The Night to impreza dla kobiet, którą Nike organizuje w różnej formie w wielu miastach na świecie. 9 czerwca odbędzie się jego warszawska edycja.* Bieg na 5 km będzie nie tylko okazją do sprawdzenia swoich możliwości, ale i do wspólnej zabawy.* Zostań gwiazdą wieczoru w wyjątkowym biegu - zachęcają organizatorzy - pobiegnij dla zabawy, przez rozświetlone ulice, przy dźwiękach muzyki, na trasie pełnej niespodzianek. Organizatorzy zapowiadają także liczne niespodzianki w miasteczku zorganizowanym na mecie biegu.

Niech ta noc będzie wasza! - zapraszają organizatorzy** "pierwszego naprawdę kobiecego biegu w Polsce", który odbędzie się **w Warszawie w niedzielę, 9 czerwca o godzinie 21:00 Miejsce startu i mety, jak też miasteczko z atrakcjami dla Uczestniczek imprezy, umiejscowione będzie w Parku Fontann, na Skwerze im. I Dywizji Pancernej u zbiegu ulic: Boleść i Sanguszki w Warszawie. Tam też już od godziny 15:00 na biegaczki czeka między innymi strefa relaksu, koncert oraz inne niespodzianki przygotowane przez partnerów biegu. Na miejscu imprezy będą umieszczone toalety, przebieralnie jak również będzie zorganizowany depozyt rzeczy, które można zostawić tam na czas biegu.

Udział w biegu jest płatny. Koszt pakietu startowego wynosi 75 zł. Limit miejsc w biegu wynosi 6000 kobiet. Wszystko wskazuje na to, że organizatorom uda się osiągnąć planowaną liczbę uczestniczek. Chęć uczestnictwa w wydarzeniu potwierdziło już ponad 10 tysięcy osób! Wszystkie te osoby wciąż jednak nie zarejestrowały się do biegu, co jest warunkiem koniecznym do startu. Zapisy wciąż są jeszcze otwarte. Można to zrobić na stronie internetowej biegu .

dqd3top
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqd3top
Więcej tematów