Trwa ładowanie...

Sen Pszczoły świętuje czwarte urodziny

Dwa dni imprezy urodzinowej, po raz pierwszy w zmienionej lokalizacji

Sen Pszczoły świętuje czwarte urodziny
dxh0nog
dxh0nog

W najbliższy weekend praski klub - Sen Pszczoły - obchodzi swoje czwarte urodziny. W tym roku impreza z tej okazji odbędzie się po raz pierwszy na Ząbkowskiej 27/31 w dawnych zakładach Koneser. To tam niezrażony tragedią klub, przeniósł się po styczniowym pożarze .* *

To już cztery lata przenosimy Was do surrealistycznej krainy zabawą płynącej - mówią twórcy klubu - Zabawa będzie dwudniowa, dlatego lepiej już teraz zbierajcie kosmiczną energię na niekończące się tańce. Sen Pszczoły swoje urodziny będzie świętować w dniach 29 i 30 listopada. Do godziny 22:00 wstęp jest wolny.

Pierwszego dnia, w piątek 29 listopada, królował będzie gorący klimat dancehallowy i karaibski. Mistrzem ceremonii będzie Rastamaniek. Na parkiecie pojawią się dziewczyny z ekipy Salshall Orthodox i zatańczą najgorętszy dancehall.

dxh0nog

Drugiego dnia urodzin, w sobotę 30 listopada, aby tradycji stało się zadość, za dj-ką pojawią się artyści znani od lat z Pszczelich imprez, którzy zawładną parkietem aż do samego rana. Wystąpią: Full Tandeta, Green Jesus, H.ENRY, Play That Funky Music, Rastamaniek oraz 2000dirty DJs!

Oczywiście będzie także tort i szampan. Jak urodziny, to urodziny! Czego życzycie Snowi Pszczoły ?

dxh0nog
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxh0nog
Więcej tematów