Trwa ładowanie...

Ruszyła Kolejowa Poczta Powstańcza. Podziękuj bohaterom stolicy

Wypełnione kartki podróżni mogą wrzucić do specjalnego pudełka znajdującego się na pokładzie pociągu i za pośrednictwem PKP Intercity wysłać do Powstańców.

Ruszyła Kolejowa Poczta Powstańcza. Podziękuj bohaterom stolicy
d3clksu
d3clksu

Ruszyła Kolejowa Poczta Powstańcza PKP Intercity. We wszystkich pociągach Pendolino pasażerowie otrzymają specjalne kartki akcji BohaterON, które na pokładzie pociągu będą mogli wysłać z podziękowaniami do osób walczących w Powstaniu Warszawskim. Kartki można również pobrać i wysłać na największych warszawskich dworcach.

PKP Intercity w ramach ogólnopolskiej akcji BohaterON stworzyło Kolejową Pocztę Powstańczą. W pociągach kategorii Express InterCity Premium (Pendolino) pasażerowie otrzymają bezpłatne, dedykowane kartki, na których mogą napisać podziękowania dla Powstańców Warszawskich. Wypełnione kartki podróżni mogą wrzucić do specjalnego pudełka znajdującego się na pokładzie pociągu i za pośrednictwem PKP Intercity wysłać do Powstańców.

Bezpłatne kartki dostępne są także przy okienkach kasowych PKP Intercity na stacjach: Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia oraz Warszawa Zachodnia. Na dworcach znajdują się także pudełka, do których można wrzucać kartki.

Kolejowa Poczta Powstańcza będzie funkcjonowała do 2 października. Następnie przewoźnik przekaże zebrane kartki organizatorom akcji BohaterON. Powstańcy otrzymają je podczas uroczystej gali, która w listopadzie odbędzie się w Muzeum Powstania Warszawskiego.

d3clksu
d3clksu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3clksu
Więcej tematów