Trwa ładowanie...

Rusza Warsaw Games Week 2017/LifeTube Video Fest

wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 października na terenie EXPO XXI w Warszawie

Rusza Warsaw Games Week 2017/LifeTube Video Fest
dhptrwo
dhptrwo
T-Mobile Warsaw Games Week i LifeTube Video Fest łączą siły.**Zorganizują Wielkie Święto Rozrywki jakiego Warszawa nie widziała. Partnerstwo oznacza wejście na 2 imprezy w cenie 1. Dziś rusza sprzedaż biletów.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O T-MOBILE WARSAW GAMES WEEK 2017 / LIFETUBE VIDEO FEST:

 • T-Mobile Warsaw Games Week łączy siły z LifeTube Video Fest
 • Dziś rusza sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 13-15 października
 • W sprzedaży dostępne są bilety indywidualne i rodzinne (różne warianty od 3 do 6 osób) dostępne poprzez Internet – www.warsawgamesweek.pl i www.eventim.pl oraz w następujących punktach: Eventim, Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert, księgarnie PWN.
 • W dniach imprezy również będzie można kupić bilet lecz będzie on droższy. W stosunku do ubiegłego roku ceny biletów nie zmieniły się, lecz dzięki nowemu partnerowi odwiedzający otrzymują 2 imprezy w cenie 1
 • Do grona takich wystawców jak Activision, Cenega, Microsoft, Sony Interactive Entertainment Polska i Ubisoft dołączają kolejni* – Drobiny Czasu, ESL, Galeria Plakatu, Good Loot, Gundam Polska, IMGN.PRO, Komikslandia, Kruger & Matz, Lenovo, Magazyn Pixel, Modecom, Muve, Nintendo, Przystangracza i Sprzymierzeni BF, RedBull, Saturn i Seagate.*
 • Jednocześnie ze sprzedażą biletów uruchomiono przyjmowanie akredytacji dla prasy i cosplayerów

Coraz bliżej do T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest. Impreza, która już trzeci rok z rzędu dostarczy emocji fanom dobrej rozrywki, odbędzie się w dniach 13-15 października na terenie EXPO XXI w Warszawie zajmując rekordową powierzchnię wystawienniczą 12 000 m2.

dhptrwo

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa. Połączenie sił z LifeTube Video Fest, na którym będzie można spotkać najlepszych twórców YouTube’owych zaowocuje możliwością uczestnictwa w dwóch imprezach, na które odwiedzający dostaną się w cenie 1 biletu.

Ruszyła sprzedaż biletów

Bilety na imprezę dostępne są w sprzedaży internetowej – www.warsawgamesweek.pl i www.eventim.pl lub w punktach stacjonarnych Eventim, Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert oraz księgarniach PWN.

W przedsprzedaży można je kupić w kilku wariantach – jako bilet indywidualny na każdy dzień imprezy w cenie 40 zł lub jako bilet rodzinny. W przypadku biletów rodzinnych dostępne są następujące warianty:

 • Bilet rodzinny dla 3 osób (2+1 lub 1+2) może nabyć grupa 3 osób, z których: minimum jedna osoba do dnia 13.10.2017 r. nie ma ukończonych 13 lat i maksymalnie dwie osoby są pełnoletnie – cena 90 zł
 • Bilet rodzinny dla 4 osób (2+2 lub 1+3) może nabyć grupa 4 osób, z których: minimum jedna osoba do dnia 13.10.2017 r. nie ma ukończonych 13 lat i maksymalnie dwie osoby są pełnoletnie – cena 120 zł
 • Bilet rodzinny dla 5 osób (2+3 lub 1+4) może nabyć grupa 5 osób, z których: minimum jedna osoba do dnia 13.10.2017 r. nie ma ukończonych 13 lat i maksymalnie dwie osoby są pełnoletnie – cena 150 zł
 • Bilet rodzinny dla 6 osób (2+4 lub 1+5) może nabyć grupa 6 osób, z których: minimum jedna osoba do dnia 13.10.2017 r. nie ma ukończonych 13 lat i maksymalnie dwie osoby są pełnoletnie – cena 180 zł
dhptrwo

Osoby, które zamierzają wejść na teren Targów na podstawie biletów rodzinnych dla 3, 4, 5 i 6 osób zobowiązane są do równoczesnego stawienia się na Terenie Targów (obowiązuje jeden wspólny bilet dla całej grupy).

Wejściówki kupowane w kasach, w dniach imprezy będą droższe. Tylko zakup w przedsprzedaży gwarantuje wejście. Sprzedaż biletów w kasach będzie uzależniona od liczby uczestników jednocześnie przebywających na terenie imprezy. Ich cena wyniesie odpowiednio 45 dla biletu indywidualnego i 105 zł (2+1 lub 1+2), 140 zł (2+2 lub 1+3), 175 zł (2+3 lub 1+4) i 210 zł (2+4 lub 1+5).

T-Mobile WGW / LT Video Fest można będzie odwiedzić w następujących dniach:

 • 13.10.2017 (piątek) – w godzinach 10:00-20:00.
 • 14.10.2017 (sobota) – 9:00-19:00
 • 15.10.2017 (niedziela) – 9:00-17:00
dhptrwo

Nowi wystawcy, nowe atrakcje

Organizatorzy podgrzewając atmosferę przed wydarzeniem poinformowali o szeregu nowych wystawców, którzy przygotowują dla miłośników rozrywki na najwyższym poziomie masę atrakcji. Do grona takich wystawców jak Activision, Cenega, Microsoft, Sony Interactive Entertainment Polska i Ubisoft dołączają kolejni –* Drobiny Czasu, ESL, Galeria Plakatu, Good Loot, Gundam Polska, IMGN.PRO, Komikslandia, Kruger & Matz, Lenovo, Magazyn Pixel, Modecom, Muve, Nintendo, Przystangracza i Sprzymierzeni BF, RedBull, Saturn i Seagate.*

Szczegóły aktywności i nowości, które będzie można doświadczyć w strefach nowych partnerów będą ujawniane w ciągu najbliższych tygodni, ale już dziś możemy obiecać, że atrakcji będzie jeszcze więcej niż rok temu. Już dziś zapraszamy wszystkich na T-Mobile Warsaw Games Week 2017 / LifeTube Video Fest!

LifeTube Video Fest – spotkaj największe gwiazdy YouTube

Największe święto YouTube w Polsce powraca już za miesiąc! To jedyna taka okazja w roku, na spotkanie ulubionych Twórców internetowych i zdobycie autografów od idoli w specjalnej strefie. Youtuberzy wystąpią też na wielkiej scenie.

Podczas wydarzenia przewidziane są panele, sesje Q&A, warsztaty oraz konkursy. Uczestnicy mogą liczyć na wyjątkowe akcenty muzyczne. Na scenie pojawią się m.in. Letni Chamski Podryw w znanym składzie: Maciej "Canton" Piotrowski i Dawid "Anton" Antonkiewicz oraz Na Pełnej - twórcy tegorocznego, youtubowego hitu "Nie Tak Szybko (Despacito PARODIA)" (prawie 7,5 mln wyświetleń!).

dhptrwo

W trakcie eventu znajdzie się też coś dla fanów magii! Swoje show poprowadzi najpopularniejszy, polski iluzjonista - Y. Wyzwanie uczestnikom rzuci także Matura To Bzdura ze swoją nową aplikacją Quiz House. Dodatkowo na wydarzeniu będzie otwarta przestrzeń poświęcona, uwielbianym przez wszystkich planszówkom - ogromna strefa dla ponad 250 osób powstanie we współpracy z GameTrollem.

Festiwal YouTube to przede wszystkim Twórcy. W tym roku będą z nami między innymi: Ajgor Ignacy, AdBuster, Ziemniak, Tivolt, Ravgor, Kameralnie, Marco Kubiś, Y, Matura To Bzdura, Letni Chamski Podryw, Na Pełnej i wielu, wielu innych. Obecność kolejnych Twórców będzie komunikowana już niebawem na Facebooku i Instagramie LifeTube!

Wideo podsumowujące WGW 2016 można znaleźć pod adresem: http://bit.ly/WGW_2016_podsumowanie

Relacja z LifeTube Video Fest 2016: Zobacz relację z Video Fest 2016

dhptrwo

Zachęcamy do śledzenia oficjalnych kanałów T-Mobile Warsaw Games Week:

Strona wydarzenia: http://warsawgamesweek.pl/

Twitter: @warsawgamesweek

Instagram: @ warsawgamesweek

Snapchat: @warsawgamesweek

Instagram LifeTube: @lifetube.pl

W gronie patronów medialnych targów znalazły się: Eska, Eska TV, Grupa WP, Noizz, Business Insider Polska.

O Warsaw Games Week:

T-Mobile Warsaw Games Week to impreza, która z sukcesem połączyła środowiska graczy konsolowych i PC. Wystarczyły dwie edycje, aby WGW wyrobiło sobie dobrą markę i trafiło do kalendarza imprez, których nie można przegapić. Organizatorzy WGW postawili na jakość i atrakcyjność stref wystawowych, które poziomem aspirują do znanych z największych światowych targów, takich jak niemiecki gamescom czy amerykańskie E3. Wyróżnikiem WGW jest także rekordowa liczba najbardziej oczekiwanych gier, w które można zagrać nawet na kilka miesięcy przed ich oficjalną premierą. W ubiegłym roku T-Mobile Warsaw Games Week odwiedziło ponad 24 000 osób. Ponad 40 wystawców przygotowało w sumie 750 stanowisk dla graczy, którzy rywalizowali w otwartych turniejach oraz jako pierwsi testowali przed premierą takie tytuły, jak Battlefield 1, Horizon Zero Dawn, Tekken 7 czy Watch Dogs 2.

dhptrwo

Informacja prasowa

dhptrwo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhptrwo
Więcej tematów