Trwa ładowanie...

Rozkład jazdy – Warszawa. Zmieniona trasa autobusów i tramwajów. Od 8 lipca rozpoczną się prace remontowe na łuku Młynarskiej i Wolskiej

Rozkład jazdy: Autobusy i tramwaje w Warszawie zmienioną trasą. Od poniedziałku, 8 lipca rozpocznie się remont torów na łuku ulic Młynarskiej oraz Wolskiej. Sprawdź, do kiedy potrwają utrudnienia.

Rozkład jazdy – Warszawa. Zmieniona trasa autobusów i tramwajów. Od 8 lipca rozpoczną się prace remontowe na łuku Młynarskiej i WolskiejŹródło: WP.PL
d1i5e3t
d1i5e3t

Rozkład jazdy – Warszawa

Od poniedziałku, 8 lipca trasy tramwajów i autobusów w Warszawie ulegną zmianie. Zmiany w rozkładzie jazdy są spowodowane remontem torów na ulicach Młynarskiej oraz Wolskiej. Utrudnienia mają potrwać tydzień, do poniedziałku 15 lipca. Na trasy objazdowe zostaną skierowane następujące linie:

20 w obu kierunkach: BOERNEROWO – (…) – Dywizjonu 303 – KOŁO
23 w obu kierunkach: CZYNSZOWA – (…) – al. Solidarności – Wolska – CM. WOLSKI
24 w obu kierunkach: NOWE BEMOWO – (…) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – al. Solidarności – (…) GOCŁAWEK

Zastępcze autobusy w Warszawie – objazdy linii nocnych

Należy zaznaczyć, że pasażerowie będą mogli również skorzystać z autobusów zastępczych linii Z-3. Pojazdy te będą kursowały na poniższej trasie:

Z-3: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – al. Solidarności – OKOPOWA.

Trzeba również wspomnieć, że od środy 10 lipca zostanie zamknięty przejazd dla autobusów. W nocy, z 11 na 12 lipca objazdami będą kursowały dwa autobusy linii nocnych N95 oraz N45, na następującej trasie:

N95, N45 w kierunku KAROLIN/OS.GÓRCZEWSKA: DW.CENTRALNY – Skierniewicka – (…) – Wolska – Płocka – Obozowa – (…) i dalej swoimi trasami

d1i5e3t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i5e3t
Więcej tematów