Trwa ładowanie...

Rewolucja na Łazienkowskiej. Na mecze Legii bez Karty Kibica!

"Obowiązek posiadania Karty Kibica był traktowany jako utrudnienie, a nie udogodnienie" - wyjaśniają władze klubu

Rewolucja na Łazienkowskiej. Na mecze Legii bez Karty Kibica!
dhcpqju
dhcpqju

11 lutego 2015 roku Legia Warszawa po wielu latach znosi obowiązek posiadania Karty Kibica. - Nie potrzeba już karty - stadion Legii dla wszystkich otwarty! - informują władze stołecznego klubu.

Do tej pory warunkiem zakupu biletu na mecze Legii rozgrywane na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej 3 było posiadanie ważnej Karty Kibica Legii Warszawa . Od 15 lutego bilety na mecze na stadionie Legii będzie można kupować także bez Karty. Dokument nie traci ważności - zostanie przekształcony w program benefitowo-lojalnościowy.

- Planowaliśmy ten ruch od dawna. Zaczęliśmy myśleć o likwidacji obowiązku posiadania Karty Kibica od kiedy pojawiłem się w Klubie. Musieliśmy jednak zadbać o to, by przeprowadzić ten proces zgodnie z obowiązującym prawem oraz w taki sposób, by nadać Karcie Kibica jej prawdziwy sens, a więc zaoferować setkom tysięcy posiadaczy Kart Kibica program lojalnościowy oraz należne im bonifikaty - powiedział Prezes Legii Warszawa, Bogusław Leśnodorski portalowi Legia.com. - Wierzymy, że po usunięciu największej przeszkody dla fanów piłki nożnej nasz stadion zapełni się w jeszcze większym stopniu. Będziemy pilnie badać przez cały rok, jakie przełożenie ma likwidacja obowiązku posiadania Karty Kibica na frekwencję i liczymy, że nadchodząca nowelizacja Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych zniesie resztę barier dla fanów - wyjaśnia Leśnodorski.

– Obowiązek posiadania Karty Kibica był traktowany jako utrudnienie, a nie udogodnienie w kupowaniu biletów. Wiele osób deklarowało, że nie poszło na nasz mecz dlatego, że najpierw musiałoby wypełniać niepotrzebne formalności - dodaje Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa, Jakub Szumielewicz.

dhcpqju

Teraz wystarczy przyjść przed meczem na stadion z dokumentem tożsamości (dowód osobisty lub prawo jazdy) i kupić zwyczajnie bilet. Pierwszym meczem "bez karty" będzie mecz z Jagiellonią Białystok, który odbędzie się w niedzielę, 15 lutego.

Przeczytajcie też: Stadion Legii zmienił nazwę!

dhcpqju
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhcpqju
Więcej tematów