Trwa ładowanie...

Rekord Guinnessa w zbiorowej degustacji wina!

Każdy z nas może pomóc w pobiciu rekordu. Potrzebnych jest 5100 osób!

Rekord Guinnessa w zbiorowej degustacji wina!
d488pet
d488pet

W sobotę 12 października w Forcie Legionów w Warszawie odbędzie się Kocham Wino Fest organizowany przez Centrum Wina. To już druga odsłona tego wydarzenia. Poprzednia edycja Kocham Wino Fest zgromadziła tylu miłośników wina, że organizatorzy postanowili przeprowadzić próbę pobicia rekordu Guinnessa w największej zbiorowej degustacji wina.

Każdy z nas może pomóc w pobiciu rekordu. Wystarczy stawić się 12 października na Kocham Wino Fest i przyłączyć.

Poprzedni rekord Guinnessa w zbiorowej degustacji wina padł w hiszpańskiej miejscowości Aranda de Duero 15 sierpnia 2006 r. W wydarzeniu uczestniczyło wtedy 5095 osób. - Chcemy pokazać, że polski temperament może równać się z hiszpańskim. Możemy pobić rekord Guinnessa, oczywiście doskonale się przy tym bawiąc – mówi nam Katarzyna Pawlęga z Centrum Wina.

d488pet

Podczas imprezy każdy będzie mógł zasmakować w ponad 100 winach produkowanych w różnych krajach i regionach winiarskich. Organizatorzy chcą pokazać, jak różnorodny i bogaty jest rynek wina, dlatego podczas wydarzenia będzie można spróbować win dostępnych na co dzień zarówno w cenie 20 zł, a także tych, których wartość sięga kilkuset złotych za butelkę.

Wina będzie można nie tylko degustować, lecz także od razu zakupić na miejscu w okazyjnych cenach, by móc cieszyć się nimi również po zakończeniu festiwalu.

Bilet wstępukosztuje 20 zł (plus 10 zł kaucji za kieliszek), ale za to w tej cenie mamy nieograniczoną degustację gratis.

Kocham Wino Fest
Sobota, 12 października, godz. 12.00-20.00
Fort Legionów, ul. Zakroczymska 12

d488pet
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d488pet
Więcej tematów