Trwa ładowanie...

Próbował wedrzeć się do Pałacu Prezydenckiego. Groził funkcjonariuszowi BOR nożem

"Zaczął mu grozić pobiciem i odszedł. Po chwili wrócił z nożem"

Próbował wedrzeć się do Pałacu Prezydenckiego. Groził funkcjonariuszowi BOR nożem
d43rbxx
d43rbxx

Mateusz L., mieszkaniec miejscowości Kosmomłoty próbował wedrzeć się do Pałacu Prezydenckiego. Gdy nie został wpuszczony zaczął grozić funkcjonariuszowi BOR nożem. Został ujęty przez straż miejską.

Do incydentu doszło w sobotę 3 grudnia. - Około 10.00 na teren Pałacu Prezydenckiego próbował wejść młody mężczyzna. Gdy nie wpuścił go tam funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu, zaczął mu grozić pobiciem, a po chwili nóż, którym groził pilnującemu pałacu. Gdy ten ostrzegł, że użyje broni, napastnik próbował się oddalić - relacjonują mundurowi .

Mężczyzna został ujęty przez straż miejską przy hotelu Bristol. Mateusz L. oświadczył, że "chciał porozmawiać z prezydentem i zwiedzić pałac", bo ten "jest utrzymywany jest z podatków”.

Strażnicy przekazali mężczyznę policji , która potwierdza ten incydent. - Mężczyzna usłyszał już zarzuty gróźb karalnych i znieważenia funkcjonariusza - mówi WawaLove.pl Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji. - Decyzją lekarza został umieszczony w szpitalu na Nowowiejskiej. Teraz biegli sprawdza, czy w moimencie popełniania czynu Mateusz L. był poczytalny - dodaje oficer prasowy.

d43rbxx
d43rbxx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43rbxx
Więcej tematów