Trwa ładowanie...

Pożar w szpitalu przy Madalińskiego

W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany.

Pożar w szpitalu przy Madalińskiego
dwha8yu
dwha8yu

Pożar pomieszczeń technicznych Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Płonęły urządzenia techniczne znajdujące się w piwnicznych pomieszczeniach placówki. W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany. Trwa oddymianie. W akcję zaangażowano cztery zastępy straży pożarnej.

- Po godz. 10. doszło do pożaru w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Pożar miał miejsce w pomieszczeniach technicznych, na poziomie "-1", są to pomieszczenia piwniczne. Paliły się urządzenia elektroniczne. Powstało spore zadymienie, natomiast wspomniany dym nie przedostał się na wyższe kondygnacje. Zarówno parter jak i pozostałe, wyższe kondygnacje nie zostały zadymione. Pożar został szybko ugaszony - mówi WawaLove kpt. Michał Konopka ze Komendy Głównej Straży Pożarnej.

- W tym momencie trwa oddymianie pomieszczeń piwnicznych i korytarzy. Nikt nie został poszkodowany. Nie musieliśmy także przeprowadzać ewakuacji pacjentów - dodał kpt. Michał Konopka.

W akcję gaśniczą w szpitalu specjalistycznym przy ul. Madalińskiego zaangażowane były 4 zastępy stołecznej straży pożarnej.

dwha8yu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwha8yu
Więcej tematów