Trwa ładowanie...

Pora Zwyrola - noc z polskim horrorem niezależnym

Polacy również kręcą horrory! Trzy produkcje z ostatnich lat będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę

Pora Zwyrola - noc z polskim horrorem niezależnym
dp2pv4m
dp2pv4m

Polacy również kręcą horrory! W najbliższą niedzielę, 25 sierpnia, o godzinie 18:00 w Kinie.Lab będzie można zobaczyć polskie niezależne produkcje tego gatunku. Zapraszamy na spotkanie z piekłem polskiego horroru - mówią organizatorzy - Zaprezentujemy trzy filmy autorstwa niestrudzonego Mariusza Kuczewskiego, z których każdy wywołał niemałe poruszenie w środowisku fanów gatunku w kraju i na świecie. Bilety od 7zł!

W programie:

Project Zombie (2010, 54 min)

Żywiołowa wariacja na temat leśnego found-footage-zombie-horroru, która powstała – jak mówi sam reżyser, z nudów. Zdjęcia trwały trzy dni, a budżet (200 zł) został przeznaczony w całości na zakup sztucznej krwi.

Arachne (2011, 17 min)
Nielinearny krótkometrażowy thriller o mężczyźnie przykutym do rury w piwnicy – inspirowany znanym horrorem o mężczyźnie przykutym do rury w piwnicy. Film stanowi zaledwie 10% scenariusza pełnometrażowego projektu, który Kuczewski planuje niebawem zrealizować.

dp2pv4m

Silent Lake (2013, 90 min)
Para młodych Brytyjczyków wyjeżdża spędzić wakacje na Mazurach. Wynajmują nieduży jacht i wypływają na jezioro. Wkrótce zaczynają doświadczać dziwnych sytuacji... Pierwszy rodzimy (koprodukcja z Wielką Brytanią)
, profesjonalnie zrealizowany horror z podgatunku found footage.

Po seansie dla wytrwałych widzów spotkanie z twórcą filmów - Mariuszem Kuczewskim.

dp2pv4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp2pv4m
Więcej tematów