Trwa ładowanie...

Ponad 100 sadzonek marihuany w mieszkaniu na Pradze

Właściciel uprawy chciał ratować się ucieczką

Ponad 100 sadzonek marihuany w mieszkaniu na Pradze
d13p4qs
d13p4qs

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w mieszkaniu przy ul. Łochowskiej znaleźli 108 sadzonek marihuany oraz przedmioty służące do uprawy konopi. Właściciel uprawy chciał ratować się ucieczką.

Policjanci uzyskali informację dotyczącą nielegalnej uprawy konopi w jednym z mieszkań na Pradze Północ. We wskazanym mieszkaniu nie zastali nikogo, natomiast przed klatką schodową budynku zauważyli mężczyznę, który do zaparkowanego na podwórzu samochodu wkładał czarne plastikowe pudła. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić ich zawartość. Przedstawili się mężczyźnie i pokazali legitymacje służbowe.

Michał B. natychmiast podjął próbę ucieczki, ale po pokonaniu zaledwie paru metrów, został schwytany. Następnie policjanci udali się do jego mieszkania. Tam znaleźli 108 sadzonek, którymi według oświadczenia Michała B. miały być konopie indyjskie oraz reklamówkę, w której znajdowały się trzy ścięte krzaki bez rozwiniętego kwiatostanu. Na miejsce przybył technik kryminalistyki, który ujawnił trzy kolejne krzaki bez rozwiniętego kwiatostanu, jak również zabezpieczył wiele przedmiotów służących do hodowli konopi.

- Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania 37-latka policjanci zabezpieczyli należące do niego pieniądze w kwocie ponad 20 tys. zł w różnej walucie, jak również pojazd, którym mężczyzna przewoził narkotyki - dodają policjanci. Zatrzymanego Michała B. osadzono w policyjnym areszcie.* Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.*

d13p4qs
d13p4qs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13p4qs
Więcej tematów