Trwa ładowanie...

Policjanci przejęli znaczną ilość narkotyków

43-latek prawdopodobnie handlował całą gamą, różnych substancji odurzających

Policjanci przejęli znaczną ilość narkotyków
d1s8w5g
d1s8w5g

Policjanci z wydziału ds. zwalczania przestępczości pseudokibiców ustalili, że mężczyzna który był wcześniej zatrzymywany za przestępstwa narkotykowe prawdopodobnie po raz kolejny zaczął nimi handlować. Istniało domniemanie, że podejrzany wszedł w posiadanie znacznej ilości różnych środków odurzających oraz substancji psychotropowych.

Mężczyzna został wylegitymowany w rejonie ulicy Płockiej. Miał przy sobie dwa woreczki z roślinnym suszem. Kiedy funkcjonariusze udali się do miejsca jego zamieszkania zabezpieczyli elektroniczną wagę oraz kolejne narkotyki . W znalezionych plastikowych pojemnikach znajdowało się: ponad 300 gramów marihuany, kilka porcji kokainy, ponad 120 gramów amfetaminy oraz blisko 60 gramów mefedronu. Mundurowi zabezpieczyli także ponad 57 gramów substancji stanowiących pochodną mefedronu, która kilka dni temu znalazła się na liście zabronionych.

43-latek został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty (posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi) i został tymczasowo aresztowany przez sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

d1s8w5g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s8w5g
Więcej tematów