Trwa ładowanie...
nurkowanie
Luiza Poreda
28-01-2013 11:04

Podwodna Przygoda 2013

Targi nurkowe odbędą się już 9 i 10 lutego 2013 roku w Pałacu Kultury i Nauki

Podwodna Przygoda 2013
d33lf8n
d33lf8n

Kolejne, czwarte już Targi Nurkowe "Podwodna Przygoda" oraz Nurgres odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, 9-10 lutego 2013.

Pierwsze Targi i Nurgres (czyli kongres nurkowy), które odbyły się na początku 2010 roku okazały się sukcesem. Z informacji, które pojawiły się w mediach, internecie oraz interakcji z uczestnikami, wiemy, że wydarzenie to zostało bardzo pozytywnie ocenione przez odwiedzających i wystawców. Pierwszą edycję targów odwiedziło ponad 2000 osób, z czego 90% to nurkowie i instruktorzy.

W 2011 roku powiększono powierzchnię wystawową Targów i skierowano ofertę do jak najszerszego grona zainteresowanych. Liczba wystawców podwoiła się, a zwiedzających było prawie o 50% więcej niż w pierwszym roku. Nie zabrakło wyjątkowo atrakcyjnych ofert szkoleniowych oraz szerokiej palety wyjazdów bliższych i dalszych na nurkowiska całego Świata. Ponadto były prezentacje sprzętu nurkowego, wydawnictw książkowych oraz filmowych. Odbyły się prezentacje, warsztaty, projekcje filmowe oraz spotkania z ciekawymi gośćmi.

W 2012 Targi znowu urosły, zajeły powierzchnię o 50% wiekszą niż rok wcześniej. Na Nurgresie (część edukacyjna) znowu momentami brakowało miejsc mimo prawie 300 krzeseł. Targi odwiedziło 3300 osób, co było kolejnym rekordem.

Na tegorocznym Nurgresie, który towarzyszy każdej edycji Targów Nurkowych "Podwodna Przygoda" w tym roku będzie można spotkać aż trójkę rekordzistów! Elżbieta Benducka - rekordzistka Polski w nurkowaniu głębokim kobiet, Krzysztof Starnawski - rekordzista świata w nurkowaniu głębokim na obiegu zamkniętym oraz Kamil Iwankiewicz - rekordzista świata w nurkowaniu wysokogórskim. Tomasz „Nitas” Nitka poprowadzi prezentację zatytułowaną: Frenzel i BTV (hands free) – alternatywne techniki wyrównywania ciśnienia w uchu środkowym dla nurków sprzętowych.

d33lf8n

Listę wystawców i harmonogram spotkań znajdziecie na stronie www.targinurkowe.pl .

d33lf8n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33lf8n
Więcej tematów