Trwa ładowanie...

Poczta na Targowej otwarta od wtorku!

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego stwierdził, że obiekt może być użytkowany

Poczta na Targowej otwarta od wtorku!
d3etq8e
d3etq8e

Placówka Poczty Polskiej przy ul. Targowej 73 zostanie otwarta dla klientów we wtorek (11 lutego 2014 r.) o godz. 8.00. Zdaniem Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, obiekt może być użytkowany. Poczta prowadzi codzienny monitoring stanu budynku dla zapewnienia bezpieczeństwa klientów i pracowników. Nadzór jest prowadzony przez ekspertów zewnętrznych.

Niedawno informowaliśmy, że na ścianie budynku Poczty Polskiej przy Targowej pojawiły się rysy, a Nadzór Budowlany podjął decyzję o ewakuowaniu ludzi z budynku - zarówno klientów jak i pracowników. Istniała możliwość, że obiekt osuwa się z powodu sąsiadującej z nim budowy metra, jednak Mateusz Witczyński, rzecznik konsorcjum budującego podziemną kolejkę powiedział , że od czterech miesięcy nie prowadzone są tam żadne prace konstrukcyjne, a wszystkie budynki wokół centralnego odcinka są monitorowane.

Do budynku wkroczył Inspektor Nadzoru Budowlanego i podjął decyzję o czasowym zamknięciu całodobowej placówki pocztowej. Decyzja ta była "efektem stwierdzonych uszkodzeń budynku wynikających z prac przy budowie II linii metra".

d3etq8e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3etq8e
Więcej tematów