Trwa ładowanie...

Plac Unii - Biegnij Warszawo

Artykuł sponsorowany

Plac Unii - Biegnij Warszawo
d30gxky
d30gxky

Człowiek jest stworzony do biegania! Każdy człowiek, także Ty! Natura, w drodze ewolucji, wyposażyła nas w idealne narzędzia do pokonywania dużych odległości. Nasze nogi mają mnóstwo ścięgien działających jak sprężyny. Pocimy się, a nasza skóra jest pozbawiona sierści. Nauczyliśmy się przyjmować wyprostowaną postawę, a rozmiar mięśni pośladkowych pomaga nam w trakcie biegu.

Biegamy by być w lepszej formie, biegamy by poprawić sylwetkę, biegamy by poprawić sobie nastrój! Popularność biegów przekłada się na liczbę masowych imprez odbywających się także w stolicy. Od 2009 roku odbywa się tu spotkanie pod hasłem „Biegnij Warszawo”. To projekt powstały na rzecz promocji aktywności fizycznej i prozdrowotnego trybu życia. Dziesięciokilometrowa trasa biegnie przez centralne punkty stolicy. 10000 biegaczy w jednolitych koszulkach spotyka się w pierwszą niedzielę października, by wspólnie uczcić to wielkie święto zdrowia i sportu!

Ty też możesz do nich dołączyć. Ale o formę warto zadbać wcześniej! Nie wiesz jak? Brak Ci motywacji lub wiedzy? Specjalnie dla Ciebie CH Plac Unii City Shopping, które aktywnie wspiera to wydarzenie, przygotował akcję treningową!
We współpracy z BW Team organizujemy cykl spotkań ze specjalistami, którzy pomogą Ci zaplanować trening, wzbogacić go o formy wzmacniające, a także poprawić sylwetkę i dotychczasowe wyniki. Nasze treningi odbywają się od 11 maja aż do końca czerwca w każdy poniedziałek i czwartek o 17:30. Spotykamy się zawsze przy Punkcie Spotkań Treningowych w Placu Unii City Shopping.

d30gxky

Przyjdź, dołącz i biegaj razem z nami! Więcej informacji znajdziesz na www.biegnijwarszawo.pl i Placunii.pl .

d30gxky
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30gxky
Więcej tematów