Trwa ładowanie...

Pierwsze urodziny Veturilo!

Przyjdź na imprezę w Parku Fontann

Pierwsze urodziny Veturilo!
d42hueb
d42hueb

Nie macie planów na piątkowy wieczór? Jeśli nie wiecie, co ze sobą zrobić, to przyjdźcie na Podzamcze.* Kiedy? Już 30 sierpnia o godzinie 19.00. Imprezę z okazji pierwszych urodzin systemu rowerów Veturilo rozpocznie koncert Meli Koteluk i zespołu OCN. Zakończy ją multimedialny pokaz fontann*. To prawdziwa gratka dla miłośników rowerów miejskich i dobrej muzyki. Na koncert będzie można dojechać rowerem.

Hanna Gronkiewicz-Waltz uważa, że wprowadzenie Veturilo było niezwykle trafionym pomysłem. Obiecuje, że system będzie się rozwijał, a samym rowerzystom ma być coraz łatwiej poruszać się po Warszawie.

Uwaga! Na urodzinowy koncert o godz. 19.00 będzie można wejść tylko z zaproszeniem, które należy pobrać ze strony internetowej Veturilo, a następnie wydrukować i zabrać ze sobą lub pokazać na ekranie telefonu czy tabletu. Zaproszenia do pobrania znajdują się TUTAJ.

Do parku Fontann warto się wybrać rowerem – w pobliżu znajdują się dwie stacje Veturilo (przy ul. Kościelnej oraz ul. Sanguszki), a do dyspozycji uczestników koncertu będzie jeszcze duży parking rowerowy.

d42hueb

Warszawski Rower Publiczny Veturilo, z którego korzysta na co dzień już ponad 144 tysiące osób, to obecnie już „ósmy" tego typu system w Europie (168 stacji z 2600 rowerami). Rowery były już wypożyczane ponad 1, 6 mln razy.

Urodzinowy koncert Veturilo
30 sierpnia, godz.19.00
Park Fontann - Podzamcze [MAPA]

d42hueb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42hueb
Więcej tematów