Trwa ładowanie...

Pierwsza edycja targów Surf Market

To wydarzenie organizowane przez surferów dla surferów chce połączyć wszystkich pasjonatów sportów wodnych

Pierwsza edycja targów Surf Market
d2rqj6q
d2rqj6q

Jutro, w sobotę 17 maja, w godzinach 10:00 - 18:00 w klubie 1500m2 do wynajęcia odbędzie się pierwsza edycja targów Surf Market. To wydarzenie organizowane przez surferów dla surferów chce połączyć wszystkich pasjonatów sportów wodnych. Na wydarzeniu oprócz prezentacji najnowszych kolekcji sprzętu sportowego, będzie wydzielone specjalne miejsce na komis. Każdy z odwiedzających będzie mógł zostawić tam swój używany sprzęt pod naszą opieką, a organizatorzy zajmą się częścią handlową.

Naszym celem jest stworzenie cyklicznego wydarzenia, które każdego roku pozwoli na prezentację bieżących kolekcji marek branżowych, nowinek technologicznych oraz dodatkowo umożliwić wymianę sprzętu używanego - mówią organizatorzy. W klubie 1500 m2 do wynajęcia na wydarzenie przygotowane będą cztery sale, w których każdej dyscyplinie zostanie przydzielona strefa, tak aby umożliwić porównanie sprzętu różnych producentów. Dodatkowo w jednym pomieszczeniu umieszczona zostanie giełda sprzętu używanego.

W specjalnie wydzielonej sali, odbędzie się projekcja filmu wakeboardowego "The Debut" autorstwa Andy'ego Kolby. Ideą filmu było pokazanie ludzi, którzy odnaleźli pasję w swoim życiu. To film o ludziach, którzy kochają wakeboarding. Andy podążał za najlepszymi riderami na Świecie. Nico von Lerchenfeld, Daniel Grant, Raph Derome, Nick Davies, Kevin Henshaw, Brenton Priestley, Felix Georgii i Tom Fooshee byli cały czas w podróży, a Andy razem z nimi.

d2rqj6q
d2rqj6q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rqj6q
Więcej tematów