Trwa ładowanie...

Piękne widowisko w Parku Fontann 2013 (ZDJĘCIA)

Piękne widowisko w Parku Fontann 2013 (ZDJĘCIA)
d1uo93v
d1uo93v

Dziś wieczorem premiera nowego widowiska! W tym roku nowe przedstawienie zatytułowane „Wodna symfonia” przygotowała Stołeczna Estrada.

Tegoroczny pokaz ukazuje zupełnie nowe możliwości fontann. Po raz pierwszy wielki ekran wodny będzie wykorzystany do prowadzenia całej narracji widowiska. Pojawią się na nim postaci oraz także filmy animowane. Pierwszy pokaz odbędzie się 3 maja o godz. 21:00, podczas rozpoczęcia sezonu artystycznego w Parku Fontann.

My wybraliśmy się wczoraj, specjalnie dla Was, na pokaz przedpremierowy "Wodnej symfonii". Zachęcamy do obejrzenia naszych zdjęć.

W nowym show, który przedstawia koncert w plenerowej filharmonii, dyrygent na wodnym ekranie prowadzi orkiestrę, ale także fontanny.W warstwie muzycznej usłyszeć można symfoniczne wykonania nie tylko muzyki klasycznej, ale także muzykę filmową i elektroniczną. Widowisko trwa około 30 minut. Różnorodny repertuar wzbogacono o efekty świetlno-wodno-laserowe.

Pokazy fontann będą prezentowane w każdy piątek i sobotę w sezonie od 3 maja do końca września (maj i wrzesień o godzinie 21.00; czerwiec, lipiec, sierpień o godzinie 21.30).

d1uo93v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uo93v
Więcej tematów