Trwa ładowanie...
marihuana
13-06-2012 15:05

Olga J. usłyszała zarzuty!

Piosenkarka przechowywała w domu 3 gramy marihuany!

Olga J. usłyszała zarzuty!
d2ozwdd
d2ozwdd

Wczoraj policja aresztowała znaną piosenkarkę Olgę J. za posiadanie 3 gramów marihuany. Jak się później okazało celnicy przechwycili zaadresowaną do niej paczkę zawierającą 60 gramów suszonych konopi i to na tej podstawie policja wydała nakaz przeszukania jej domu. Narkotyki odnalazł specjalnie wyszkolony pies.

Piosenkarka została przesłuchana i usłyszała zarzuty. Za posiadanie substancji odurzających grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.__

Olga J. jest legendą polskiej muzyki rozrywkowej i jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w naszym kraju. Piosenkarka ma 61 lat. Czy to nie śmieszne, że nagle z powodu posiadania niewielkiej ilości miękkich narkotyków stała się kryminalistką? A może tak właśnie powinna wyglądać walka z narkomanią? Jesteśmy ciekawi Waszej opinii!

Faktem jest, że i Olga J. i jej mąż są otwartymi zwolennikami legalizacji marihuany. Kamil Sipowicz napisał nawet książkę „Czy marihuana jest z konopi?”, która ma przybliżać historię tej używki oraz demaskować narosłe wokół niej mity. No ale akurat głosić swoje poglądy może każdy.

d2ozwdd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ozwdd
Więcej tematów